Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt-t kaptam, de...

Clostilbegyt-t kaptam, de szerintetek mire? Többi lent.

Figyelt kérdés

Peteérésem van, a havim rendszeres. Januárban megtermékenyültem, de el is ment az első menzivel, februárban (feltételezem) emiatt volt gyenge menzi, pecsételéssel, barnázással. Kistesót szeretnénk, 17 hónapja szültem és szoptatok.

Szerintetek elkezdjem szedni?

Egyetlen normális doki a környéken, most voltam nála először, a peteérést én érzem, nem ő tapasztalta ki... a nyálkahártyám az előbb leírtak miatt 4 és 1/2 mm-es volt menzi után kb. 1 héttel.



2013. márc. 8. 12:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mit mondott az orvos, hogy miért írta fel?

Honnan tudod hogy megtermékenyültél? Volt + teszted?

2013. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Hát, hogy legyen baba. De nem fejtette ki...

Tesztig nem jutottunk el, így nem bizonyítható. De egyértelmű tüneteim voltak, 100%-ban biztos vagyok benne.. De menzi meg megjött és fájt és erős vérzés volt..

De ha nem is hiszel nekem, akkor légyszi úgy adj választ, hogy "tételezzük fel, hogy január terhesség, vetélés, emiatt február gyenge vérzés, mert nem épült fel teljesen a méhnyálkahártya"...

2013. márc. 8. 13:05
 3/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem bántásnak szántam a visszakérdezéseket!
2013. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Semmi baj, itt megszokott, meg amúgy is mindig visszakérdeznek.. Szóval tudsz tanácsot adni? Nem ismerem ezt a gyógyszert.
2013. márc. 8. 13:38
 5/24 frászkarikaborsó ***** válasza:
Én nem szedném be, ez peteérés serkentő, de általában a peteérési problémáknak valamilyen endokrin zavar az oka és azt érdemes inkább kivizsgáltatni nem ilyesmit szedni. De ahogy olvasom nálad nincs is probléma, akkor meg minek.. pár hónapra tönkre is teheti a hormonjaidat, szóval inkább ne.
2013. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Tehát ha nekem több ilyen esetem volt, mint a januári, (meg volt üres petezsák, ami felszívódott), akkor nem a progeszteron szintemmel lehet baj? Sajnos nem tudok hová menni dokihoz, mert a sztk-ban nem vesznek komolyan, ha meg bárkihez megyek, ugyanígy járhatok... ha meg magándoki írja fel a vérvételt, akkor az állítólag 20.000 Ft?! De ezt csak itt olvastam...

És ha progi pótlást kapnék, akkor szoptathatnék vagy nem? Azt a gyógyszert sem ismerem..

2013. márc. 8. 18:28
 7/24 frászkarikaborsó ***** válasza:
a progeszteronra nem clostyt adnak, az teljesen más. Tuti ezt írtak? Ha igen akkor összekeverhette a dokid mert progeszteron pótlás valóban indokolt lenne de a closty nem erre való.
2013. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Tuti, hogy ezt írtak!!!!!!

De azért tettem fel a kérdést, mert az volt az érzésem a dokival, hogy nem az alapján döntött, amit elmondtam, hanem ő annyit látott most, hogy vékony a nyálkahártyám...és mivel szoptatok, valahogy arra a következtetésre juthatott, hogy nincs peteérésem se, vagy nem tudom miért döntött így... de nem kérdezett a peteérésről, pedig elmondhattam volna, hogy mindig 11. napon érzem...

2013. márc. 8. 19:17
 9/24 anonim ***** válasza:
Lehet azért kaptad,mint ahogy leírod hogy szoptatsz így nem biztos hogy normális peteérésed van.(Itt azt értem nem megfelelő a nagysága vagy ilyesmi)Én most szedem a clostylt,de azért mert nincs peteérésem vagyis szerintem nekem a tüszőrepedéssel lesz bajom...
2013. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De akkor hogy eshettem teherbe januárba? Meg akkor annak lenne vmi jele, nem? Mindig rendesen megjön, normál a vérzésem is...
2013. márc. 8. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!