Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hét hónapja próbálkozunk...

Maya91 kérdése:

Hét hónapja próbálkozunk babával, most már két hete fáj a mellem pedig menzesz elött csak pár nappal vagy maximum egy héttel előtte szokott! Volt már valaki úgy hogy ebből kifolyólag babás lett?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a mellfájdalomból kifolyólag lettem terhes, de valóban az egyik legelső tünet ez volt. :)
2014. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam ez volt az egyetlen tünet, valamint természetesen a menzesz elmaradás. Fájtak a melleim, megjött január 8án.. Aztán január végén megint elkezdett fájni, de sokkal jobban mint szokott és heteken át tartott. Nem gyanítottam, hogy terhes vagyok, mert rendszertelen volt a menzeszem mindig. Hol kb. időben jött meg, hol tizenpár napot késett. Így 3 hét késés után mentem el dokihoz, akkor már 6hetes 4 napos voltam és akkor is még fájtak a melleim. Szóval az egyetlen nyilvánvaló tünetem ez volt, semmi más.
2014. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Első tudod hogy nem úgy gondoltam hogy a mellfájdalomból lett valaki terhes,:D csakhogy ez utalt -e rá!! Sajnos nekem ma már nem fáj annyira a mellem mint az előző másfél héten és menzeszemig még 6 nap van vissza.Nagyon reménykedem hogy most nem jön meg mert már alig tudunk várni :D Csomó olyat olvastam hogy már első és második hónapban összejött a baba. Elevitet is szedek már két hónapja, de eddig sajna semmi.
2014. febr. 6. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!