Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január végén voltunk együtt...

Barbiii1987 kérdése:

Január végén voltunk együtt párommal mivel londonban dolgozik kiutaztam hozzá egy hétre. Ez idő alatt együtt voltunk 1-2 nap kivételével. Védekezni nem védekeztünk. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nekem mindig hónap elején jön meg. De hogy január elején mikor is volt azt teljesen kiment a fejemből. Eddid még nem jött furán görcsölget a hasam. olyan érzésem van mint tejbelöveléskor. És a jobb mellemet megnyomom akkor egy pöttynyi anyatejet látok. Van egy 10 hónapos kislányunk de csak 3 hónapos koráig sikerült szoptatnom. A tejem így elapadt. Nembírtam reggelig várni és tegnap este csináltam egy Clear blue tesztet amin nagyon halványan de látszik az a csík. Lehet még korai volt?
2014. febr. 6. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes, tesztelj később.
2014. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Te.milyen tesztet ajánlasz ami tuti jó? :)
2014. febr. 6. 12:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Én már régen használtam ilyet, és nem is emlékszem a nevére:) Bocsi, hogy nem tudok segíteni!
2014. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Semmi gond :)
2014. febr. 6. 19:18
 5/12 anonim ***** válasza:
A CB digitális az egyik legmegbízhatóbb teszt, ha ezzel csináltad jó, ha nem, akkor ajánlom. Nagyon esélyes a baba szerintem.
2014. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még ma sem jött meg reggel csinálok egy tesztet, nekem is az az érzésem, hogy baba. Csak egy kicsit félek remélem elbírok majd két babyvel :)
2014. febr. 6. 22:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi lett a teszt eredménye?
2014. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elrontottam a tesztet mert keveset pisiltem rá 2 vizeletből így ezen is nagyon halványan látszik de sztem hétfőn csinálok eggyet reggel. Az már csak erős pozi lesz :) mert megjönni nemjön. Szurkál a hasam fáj a mellem minden jel erre utal :)
2014. febr. 8. 07:21
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma csináltam egy tesztet de negatív lett nem értem. Pedig a vérzésem ezek után sem jön meg. Január 27-én eshettem teherbe kiszámolva 13 nap járok szerintetek korai még a teszt? Holnap megyek dokihoz ő.biztos tudja fogja remélem :(
2014. febr. 9. 19:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mi volt!
2014. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!