Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet 4. napja kevés...

Mitől lehet 4. napja kevés barnás pirosas darabos folyásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok... Az utolsó menstruációm 11.11-én kezdődött, a ciklusom szabályos 28 napos. dec.4-én fura menstruáció szerűt észleltem, azóta darabos nagyon kevés barna folyás. szerdára VÁROM a menstruációmat. a párommal mindig védekeztünk, de mint tudjuk semmi sem biztos... eddig (nem hazudok) 8 különböző tesztet csináltam (Qupido, Clearblue, Gabriel, Lilly, stb...) mindegyik egyértelműen negativ.

Ha jól tudom beágyazódás jele is lehetne a barna folyás illetve elégtelen peteérés. Még sosem tapasztaltam ilyet. Ha valakinek van ilyesmi tapasztalata kérem ossza meg velem!


2009. dec. 7. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
hiába teszteltél korai még. ha nem változik adolog illetve erősebben nem jön meg szerdán tesztelj mégegyet.
2009. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm... tulajdonképpen péntek óta napi két tesztet lövök el, egyet reggel egyet este... valahol azt olvastam, hogy már kellene HCG-nek lennie a vizeletben, ha pénteken lett volna a beágyazódás... (ha volt is peteérésem kb nov 25-én)...
2009. dec. 7. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, jól tudod, csakhogy a tesztek közül elég kevés tudja érzékelni az elején. Ajánlom reggeli első vizeletből a Clearblue-t. Ilyen korai terhességnél értelmetlen este teztelni. Csak a reggeliben elég nagy a koncentráció.
2009. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a Clearblue nem csak 50 mIU-t tud kimutatni? a Qupido 10-es... a gabriel 25-ös...sokan szidjak a Clearblue-t, mert drága, és becsapós... amúgy azt is használtam, szintén reggel... negativ...holnap reggel megint tesztelek... nem szeretnék még babát. :( terhességi tüneteim nincsenek (mellfeszülés, etc...)
2009. dec. 7. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokan esküsznek a Clearblue-ra, mert vmi miatt mégis hamar kimutatja. Mindegy, az jó, ha nincsenek tüneteid, de az se készpénz. Szorítok Neked!
2009. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi. :)
2009. dec. 7. 19:47
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a szurkolást, nem vagyok terhes, voltam ma nőgyógyásznál, ultrahang, meg miegymás... meg persze a tesztek is negativok. ugyhogy no para :) azt mondta a doki valszeg nem volt ebben a hónapban peteérésem.


irattam fogamzásgátlót is, ugyhogy több ilyen aggódás nem lesz, ezt tudom ajánlani mindenkinek :)

2009. dec. 9. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2009. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!