Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek összejött a baba...

Valakinek összejött a baba szoptatás alatt, hogy még nem menstruált?

Figyelt kérdés
Hogy derült ki?
2014. febr. 6. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Unokatesóméknak sikerült. A picuri épp, hogy kijött a kórházból, anyuka megnyugodott, hogy kevesebb a stressz, úgyhogy kicsit összebújtak apukával... aztán anyuka többször rosszul lett, elment orvoshoz, aki kijelentette, hogy megint terhes :)
2014. febr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelen.

Nekem fél évvel a szülés után jelentkezett a terhességi rosszullét, amiatt mentem dokihoz. De kiderült, hogy ciszta van, meg a szoptatás bekavar, nem vagyok terhes. Havonta kétszer mentem dokihoz, ultrahang is volt párszor. Aztán egyik alkalommal amikor visszamentem és már ott tartottunk, hogy 5 hónapja émelygek és hányok folyamatosan, nem menstruálok, akkor beszéljük meg azt az egészségügyi kaparást, akkor az ultrahangon ott integetett a gyerek. Útközben szép titokban beköltözött.

2014. febr. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó, és akkor hány hetes voltál?? :) Nem semmi!!!!!
2014. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!