Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatas alatt eselytelen...

Szoptatas alatt eselytelen hogy ujra terhes legyek? 1 eves a babam szüles ota 2 szer jött meg csak

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem esélytelen, mert peteérés mensi előtt van illetve a szoptatás nem védekezés. Igen sok nő szoptatás alatt esik teherbe.
2014. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már estem teherbe szoptatás alatt. 17 hó van a két kicsi között.
2014. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bar ugy lenne ezert nem akarom elhagyni a szopit
2014. jan. 11. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

2.


Nálunk 13 hónap van a lányok között.

2014. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Még szoptattam a kisfiam, amikor megfogant a kistesó :) Egyébként nekem is kétszer jött meg előtte.
2014. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

anyukámnak már meg se jött, mikor én fogantam :) tesóm 3 hónapos volt. anyu azért nem szedett fogamzásgátlót, mert akkor a nőgyógyásza azt mondta, hogy a 3 óránként szoptatott baba mellett védett a nő :)

jó, hogy ezt mondta, itt vagyok :)

teherbe tudsz esni simán, ha a szervezeted is úgy akarja :)

2014. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is sikerült szoptatás mellett, 8 hónapig nem jött meg, utána 4 - szer, aztán megint nem :) 21 hónap van a gyerekek között.
2014. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!