Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinaljak? A baratommal...

Mit csinaljak? A baratommal lefekudtem es amikor elment en ereztem valamit o nem,1-2hettel kesobb a tunetek. Elvegeztem egy tesztet de negativ, az orvos sem tudott semmit mondani. Megnott a hasam es a mellem es nem tudok a hasamra fekudni.

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, ilyen iramban két hét múlva szülsz is.
2014. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy az orvos nem tudott mit mondani? Csak ült ês lesett ki a fejêbõl? Ês az mit jelent, hogy te êreztêl valamit a palid meg nem?


Amugy meg tessêk megint tesztelni.

2014. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt "az én éreztem valamit" én sem értem , kifejtenéd? 1-2 hét múlva még csak éppen vagy ki sem derül, hogy terhes vagy.
2014. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 H_Vivien ***** válasza:
Szerintem menj el belgyógyászatra, mert nem gondolom, hogy a nőgyógyászaton kellene keresni a probléma okát. 1-2 héttel később még senki nem mondja meg, hogy terhes vagy-e vagy sem.
2014. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt mondd, hogy érezted, amikor megtermékenyültél, mert rögtön elsírom magam.
2014. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erezted hogy regen nem hazudtal neten es most ezt ki kellett irni h ket het alatt megnitt a hasad :/ grat!!!
2014. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megpróbálok neked normálisan segíteni, bár tény, hogy a kérdésed eléggé khm...érdekes... Szóval :)


Első sorban szerintem a barátod érzi meg, ha a csúcsra ért, másodszorra pedig ilyen kevés idő eltelte után ne várj csodát, nem fog mutatni a teszt semmit. Az orvos is ezért nem tudott neked mit mondani, mondjuk ha már ott jártál fel is világosíthatott volna. Nem tudsz mit tenni, mint várni és szólj legalább anyukádnak, ő biztosan fog tudni neked okosat mondani. :)

2014. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!