Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az a naboth tüsző? Mitől...

Mi az a naboth tüsző? Mitől alakul ki? És lehet hogy ezért nem maradok terhes? Az orvos semmit nem hajlandó mondani. A neten meg szinte alig írnak erről.

Figyelt kérdés
PL: Meddig van ez az emberben? Minden hónapban kiújul? Vagy mi ez egyáltalán? Terhességet akadályozza???
2013. okt. 31. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy mi ez, de mi az, hogy a doki semmit nem mond? Hát kitől kérj segítséget ha nem tőle. Keress másik orvost ha ez semmiben nem segít. Nyilván azért mentél el hozzá mert nem jön a baba, erre megállapít valamit és utána nem mond semmit, nem mondja mivel kellene kezelni.
2013. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezen én is felháborodtam, de gondoltam mivel orvos, majd valamit kinyög...a válasza az volt, várni kell...de mire??????
2013. okt. 31. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:

A Naboth tüsző a méhszájsebek spontán gyógyulásának egy átmeneti jelensége, melynek semmiféle kóros jelentősége nincs.


Dr Hamvas Ferenc nőgyógyász írta ezt valakinek.

2013. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor ezek szerint nekem mást jelent...mert nincs méhszáj sebem...na majd a dokiból kiszedem mi ez....
2013. nov. 1. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha majd megtudsz valamit erről, akkor írd már ide ki pár szóban, mert én még sosem hallottam ilyet és kíváncsi vagyok.
2013. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia kedves 5 ös! Na ma megtudtam mi az a naboth tüsző...

A méhnyálkahártya elváltozása, ami cisztává alakul...magyarul méhnyálkahártya ciszta..lehet jó, és rossz indulatú...ezt se hallottam még.....de van ilyen is!

2013. nov. 7. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!