Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor van ovuláció, mikor az...

Akkor van ovuláció, mikor az ovuteszt a pozitív nap után először negatív?

Figyelt kérdés

A 13. nap estéjén még nega volt a teszt, aztán a 14. nap estéjén már pozítiv (mosolygott az arcocska a digitális teszten). Ezek szerint az azt következő nap(a 15-en) lehetett a peteérés?

De az is előfordulhat, hogy már a 14. nap reggelén is pozi volt már a teszt, csak én este teszteltem, így már 14-én este bekövetkzett a pé?


2014. febr. 7. 13:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Most,h. vegigolvastam esett le, mivel a 14. Nap meg pozi volt, ezert akkor meg nem volt ovu, hiszen az elso nega napon van az ovulacio, ugye?
2014. febr. 7. 14:44
 2/2 anonim ***** válasza:
A pozitív ovulációs teszt utáni 24-36 órával van ovuláció, akkor már negatívat mutat az lh teszt, tehát a pozitív teszt utáni egy, másfél nappal várható az ovuláció. De nem gépek vagyunk szerencsére, órára pontosan ezt nem lehet megmondani, szervezet függő.
2014. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!