Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 77. napján vagyok,...

A ciklusom 77. napján vagyok, a tesztek negatívak. Cisztát nem érzek. Mitől lehet ez még?

Figyelt kérdés

December 31-én volt egy pici vérzésem, de másnapra elmúlt, úgyhogy nem gondolnám, hogy az mensi volt, ráadásul semmi görcs nem társult hozzá. Akkor abban reménykedtem, hogy az lehetett a beágyazódás, vagy akár peteérés, ezért vártam a dokihoz menetellel. Hátha végre lesz két csík a teszten.

Kb egy hete volt egy vékony második vonal, de aztán és azóta semmi, minden tesztem negatív.

Cisztám sosem volt, de azt mondják, hogy az fáj, azt megérezném. De doki sem látott soha nálam ilyesmit.

Csütörtökön végre lesz időm elmenni orvoshoz, és megvizsgáltatnom magam. De addig is szeretnék magamnak tippeket, hogy mitől lehet ekkora késés?



2014. febr. 8. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hormonproblêma lehet. Mikor teszteltêl utoljára?
2014. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is hormonproblémát mondanék, esetleg PCOS, amit szintén hormongond okoz.

Mindenképp jó lenne ha megvizsgálna egy nőgyógyász.

2014. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!