Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez nem lehet beágyazódáso...

Ugye ez nem lehet beágyazódásos vérzés?

Figyelt kérdés

Légyszíves ne hülyézzetek le rögtön, soha nem lettem felvilágosítva, anyukám pedig lemondott rólam kis koromban így nem tudom őt kérdezni!

2 napja lett vége a menstruációmnak és azóta barnás vérzésem van, olvastam, hogy ez általában beágyazódásra utal. De szedem rendesen a gyógyszert, mindig ugyan abban abban az időben és soha sem felejtem el! Ugye nem lehetek terhes, lehet ez valami betegség jele is? Természetesen holnap kérek időpontot a dokimhoz, de nagyon ideges vagyok!

18/l


2014. febr. 9. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
19%

NINCS menstruációd! Tabletta mellett MEGVONÁSOS vérzés van csak.


Ha nem hagytál ki tablettát; nem ment a hasad vagy nem hánytál felszívódási időn belül (3-4 óra); nem szedtél olyan gyógyszert, ami csökkenti a fogamzásgátló hatását,

akkor MINIMÁLIS az esély a terhességre.

Miért pont arra gondolsz?


A tabletta tájékoztatóját elolvastad? Említik, hogy pecsételő vérzés előfordulhat mellékhatásként.


Egyébként a mai korban, amikor az információ korlátlanul a rendelkezésedre áll, bár nagyon szomorú, hogy nincs anyukád, DE ez nem kifogás arra, hogy nem vagy tisztában a dolgokkal!

Hogy mersz egyáltalán így gyógyszert szedni, hogy fogalmad sincs a testedről?

2014. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenem Első... mindenre válaszoltál, csak a kérdésre nem. Mit kéne ismernie a testén, ahhoz, hogy gyógyszert szedjen valaki?

Aki nem szed, azzal az a baj, aki szed azzal meg az??

Annyira tudják itt oktatni a népet...


Kedves Kérdező!

Nyugodj meg, nem beágyazódásos vérzésed van. A barnázás lehet ártalmatlan dolog, de utalhat hormonproblémára is. Én annak idején egész hónapban barnáztam a vérzésem után. A dokim másik fogamzásátlót írt fel, azt mondta azért kell, mert valószínűleg a réginek nem volt elég a hormontartalma.

Szóval, ha több napig is elhúzódik, menj el a nőgyógyászodhoz és beszéld meg vele, hogy mi legyen.

2014. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!