Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásos vérzés hány...

Beágyazódásos vérzés hány napig tarthat? És lehet élénk piros vér?

Figyelt kérdés
Tegnap, és ma élénk piros vérfolt van, és néha barna. Tisztasági betétet épp hogy összekeni. Lehet attól, hogy valami elindult oda bent??? Nagyon régóta várok a babára...ilyet még soha nem tapasztaltam,tegnap,és ma,14-15 ciklus napom van, pém elvileg 6-7 én volt!
2013. aug. 10. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az élénk piros általában nem jó jel, ugyan akkor ha csak kevés van akkor nem kell aggódni. Várj párnapot és tesztelj. Esetleg most is tesztelhetsz, és ha pozitív akkor irány a doki, hogy adjon gyógyszert.
2013. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. úgy gondoltam olyan 16 a körül tesztelek, addig várok. nem sok a vér, épp hogy egy folt, de van, és van hogy élénk, van h barnás...furcsa....de sztem hétfőn orvos lesz belőle, mert idén már egy baba elment..... :(
2013. aug. 10. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem pár tűhegynyi vércsepp volt, de az élénkpiros!

Amikor így volt előtte hogy már pecsétnek számított, nekem abból mensi lett sajnos.

Szorítok neked nagyon!!!!!!!!! :-)

2013. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Nekem az első januárban úgy ment el, hogy 1 hét késés után meg jött a mensim. A másodikkal minden rendben volt, de a második mensim esedékességekor , pont az nap mikor meg kellett volna jönnie "rendesen" meg jött a mensim , de csak 4 órára és utána teljesen elmúlt. Akkor én gyógyszert kaptam, de iszonyatosan megijedtem, de a babának nem lett baja. Nem feltétlenül baj ha vérzel, vagy ha barnázol, az első 12 hétben ez simán előfordulhat, de ha van esély, hogy babás vagy akkor mindenképpen orvos.
2013. aug. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyjából ilyen volt mint amit írtál. Élénk színű, de nagyon kevés. Épp hogy meglátszódott a tisztaságin. Két napig tartott.

Most vagyok 29 hetes :)

Szurkolok, majd írd meg sikerült e!

2013. aug. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!