Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas libidó jelezhet peteérés...

Magas libidó jelezhet peteérést? Részletek lent. (Hosszú lesz. )

Figyelt kérdés
PCOS-s vagyok, kezelés alatt állok, elkezdtünk próbálkozni a babával. Egy ideig rendszertelen volt a ciklusom, volt, hogy ki is maradt 1-1 vérzés, viszont most rendeződnek a dolgok, így kaptunk is engedélyt. Ebben a zűrzavaros időszakban, nem volt kedvem a szexhez, sőt a gondolatától is kivert a víz. Aztán egy szép napon csináltam egy ovutesztet, ami pozitív lett, rá 13 napra meg is jött. Aznap, hogy elmúlt a vérzés, olyan étvágyam lett, hogy alig lehetett lelőni, a férjem alig ismert rám :) És itt jön a kérdés. Úgy tudom, hogy PCOS-ben a kezelés alatt, míg a hormonok kezdenek helyrebillenni, a peteérés is lehet össze-vissza, nem csak a ciklus közepén, és ilyenkor nő a libidó. Lehetséges az, hogy a mensit követő első napon, azaz a cilus 8. napján volt pé-m? Sajnos nem csináltam tesztet, mert végre "kedvtelésből" voltam együtt a férjemmel, nem is gondoltam rá, hogy ez a "projekt" része... Csak így utólag visszagondolva agyalok a témán. Köszönöm, ha segítetek ötletelni :)

2014. febr. 10. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Jelezhet. De nekem volt olyan (szintén PCOS, csak én nagyon-nagyon ritkán menstruálok), hogy 3 napig olyan "kanos" voltam, hogy alig bírtam lemászni a páromról. A heti 3 alkalomból 3 napra napi 2-3 alkalom lett...

Gondoltam, hogy na most biztos ovum van, de nem volt.

2014. febr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!