Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos védekezést...

Megszakításos védekezést alkalmaztatok addig, amíg nem mentek élesben a dolgok?

Figyelt kérdés
És bevált? Nem csúszott be mégis a babó?
2009. dec. 8. 13:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
A megszakításos módszer ellenére nem is egy ismerőstől hallottam, hogy de igen, a baba mégis becsúszott - nem biztonságos!!
2009. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
mi az, hogy nem mentek élesben?
2009. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
egyébként kizárt, hogy így védekezzek. miért olyan bonyolult óvszert használni?
2009. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a megszakításos védekezés, egyáltalán nem biztonságos. Minden aktusnál meg van a (védekezéstől függően minimális vagy nagyobb) kockázat, de mint írtam, ez attól is függ, hogy mivel védekeztek. A megszakításos védekezés egyáltalán nem megbízható. Helyette jobb az óvszer vagy a fogamzásgátló, illetve a helyi fogamzásgátló eszközök (pl. hab, kúp, stb.)
2009. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én éveken át igy védekeztem,sosem lettem terhes.Kicsit el is gondolkodtam hogy nincs e vmi baj,velem,de mikor elhatároztuk hogy nem védekezünk a 3. hónapban sikerült,most vagyunk 17 hetesek.
2009. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5 év gyógyszer,4 év megszakítás majd utánna élesben elsőre sikerült,persze nem maradt meg! :((((
2009. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az élesben-t úgy értem, hogy már elmegy a nőben....

Remélem nekünk is hamar össze fog jönni, mert most még ezt a módszert alkalmazzuk. Én még nem lettem terhes, de nem gond ha jön a baba, csak még jövő tavaszig várunk... De én sem védekeznék így, ha nem lennék biztos a dolgomban. (7 évig szedtem a gyogyit..)

2009. dec. 8. 13:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

most akkor nem értem. szeretnétek babát, vagy sem?


nem meritek bevállalni, hogy igen, szeretnénk? inkább próbáljátok úgy csinálni, hogy a sors akarja így és "becsússzon". nekem ez jön le az egészről. beszéljétek meg, hogy igen, szeretnénk gyereket és vágjatok bele :)

2009. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a férjemmel 2 évig megszakításosan védekeztünk, nem csúszott be a baba...:(
2009. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, hogy április után próbálkozunk, addig nem. Most éppen munkát keresek, hogy legalább az egy év legyen meg.
2009. dec. 8. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!