Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek esett teherbe úgy, hogy...

Kinek esett teherbe úgy, hogy a menzeszei előtt barnázása szokott lenni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 14:12
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elgépeltem!

"Ki"

2009. dec. 8. 14:23
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is foglalkoztatott ez a kérdés míg nem estem teherbe! És azt kell, hogy mondjam mindenki más és más! Van, aki barnázik, van aki nem. Én például egyáltalán nem éreztem a beágyazódást sem (edig ezt is szokták érezni) és nem is barnáztam! Szerintem mindenkinek a hormonjaitól függ és nagyon egyéniek vagyunk!
2009. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én igazából úgy értettem, hogy olyan ciklusokkal sikerült-e, amikor a vérzést barnázás előzi meg.

Mert én így vagyok.

Köszi még egyszer!

2009. dec. 8. 14:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, így már értem! Semmi baj a ciklusoddal, ha előtte 1-2 napig barnázol! Nekem is így van, főleg, mióta babát terveztünk! a doki szerint teljesen normális, semmi gond vele
2009. dec. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jaj!

De aranyos vagy, hogy ilyen gyorsan válaszoltál!

Köszönöm!

Nekem a gyógytea sokat segített és nagyon messziről indultam, és már ez is nagy haladás, ahol most tartok a ciklusomat illetően, csak kíváncsi voltam, hogy így is lehetséges-e, bár a doki szerint nincs velem baj.

2009. dec. 8. 15:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is mindig barnáztam mensi előtt, sőt után is, mégis az első igazi próbálkozássra sikerült a babuci. Én a terhesség elején is barnázgattam, arra kaptam gyógyszert és azonnal el is múlt.


Szóval nyugi, egy kis barnázástól simán meg tud foganni egy kis babuci!!!


Üdv! 11+4 hetes kismami

2009. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!

Én is régóta így vagyok, de a gyógytea tök sokat segített. Rendeződött tőle a ciklusom, és lerövidült a barnázás is. Meg mióta tudatosan nem stresszelek dolgokon, amiken előtte nagyon, sokkal jobban érzékelem a testem jelzéseit.

De jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal!

Nagyon gratulálok a bébihez!!!!!!!!!!! Szívből kívánom, hogy élvezd a babavárás minden percét!!!

2009. dec. 8. 21:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Utána én is barnáztam mármint mensi után! és 3 hetes kismami vagyok!
2009. dec. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hello!

Segítenétek nekem?

Érdeklődnék, hogy melyikőtöknek milyen volt, amikor megtudtátok, hogy babát vártok?

Ugyanúgy volt előjele, mint mielőtt megjön? És kezdődött barnázás?

Kedves első:) te is kismami lettél? Gratulálok! Akkor kettőtökkel örülök!

Köszönöm!

2009. dec. 9. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!