Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van küzületek olyan, akinek a...

Van küzületek olyan, akinek a nemvárt után 1-2 nappal barnázása volt és mégis terhes lett?

Figyelt kérdés

Én most ebben a cipőben járok,hogy késik 2-ik napja és barnázok.Remélem nem lesz belőle mensi.

Lécci segítsetek!Nagyon magam alattt vagyok,hétfőn --lett a tesztem.Akkor nem vagyok terhes?


2009. nov. 18. 10:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csinálj ma egy új tesztet és kiderül. Ha ma is negatív, két nappal a nemvárt után, akkor sajnos nagyon valószínű, hogy csak késik. Esetleg várd meg a reggelt és akkor tesztelj.
2009. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak elkeseríteni de te kérdezted:nekem a barnázás után megjött.
2009. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
sajnos nekem is multhónapban barnázással kezdősött a menzim:-((((((((
2009. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves első:

Ha ma megjön,akkor holnap már sajnos nincs értelme tesztelni.:(

Kedves 2-ik:

Mennyire volt erős a barnázásod?Késés után hány napra keztél barnázni?Köszi szépen.

2009. nov. 18. 10:29
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem elmaradt, három nappal később barnázni kezdtem, ami még most is tart, de 4 hetes terhes vagyok,mint kiderült. Most feküdnöm kell, mert ez sem teljesen normális állapot. Drukkolok neked és ha + lesz a teszted vigyi magadra!
2009. nov. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi,de most le vagyok törve:((

Minden tünetem volt szinte....de itt va ez a megjönérzés---lehet tényleg meg is jön...

2009. nov. 18. 10:31
 7/18 A kérdező kommentje:

10:29-es válaszoló:

Milyen intezitású volt a barnázásod?

2009. nov. 18. 10:32
 8/18 anonim ***** válasza:
Ne keseregj, a megjön érzés babát is jelenthet, főleg, ha napok óta tart!!! Csinálj gyorsan egy tesztet, ha babás vagy, azt ma már ki kell mutatnia, napközbeni vizeletből si! Minden jót!
2009. nov. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Sajnos 2 nap késéssel nagyon úgy néz ki,hogy meg fog jönni,mert barnázni kezdetm.A múlt hónapban is így kezdődött:(aztán rá kb:3 órára rendesen meg is jött.Csak az a fucsa,hogy midíg 26-29 naposak a ciklusaim,és ma vagyok a 31-ik cn-on.

Nem tudom mit csináljak???????????Ha van baba,akkor még meg lehetne menteni,hogy megmaradjon,vagy már késő???:(((

2009. nov. 18. 11:12
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja!A megjönérzés 1 hete tart.
2009. nov. 18. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!