Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent, hogy az ovulációs...

Mit jelent, hogy az ovulációs teszt több napig full pozitív?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem egy hétig pozi, de mondjuk három napig, az teljesen rendben van. :) ha tervezi az illető (vagy Te?) a babát, akkor minden nap lehet összebújni. ;-)
2014. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan 3 napig, és a 4. napit már annyit méregettem, hogy káprázott a szemem, elsőre kicsit negatívnak láttam, majd azt is pozitívnak. Azért kérdeztem, mert felmerült, ha ennyi ideig pozitív lehet nincs tüszőrepedés és így hiába próbálkoznánk, de megnyugtattál :-)
2014. febr. 11. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem-nem. :) Nyugodtan bújjatok össze! :) Drukkolok, és majd írj nem vártkor, hogy mi van!! :)
2014. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, igazából vetélés utáni pihin vagyunk, csak kíváncsiságból csináltam a tesztet, hogy s mint van a szervezetem, kicsit megijedtem, hogy ezt tapasztaltam. A következő hónapban viszont már élesre váltunk :-)
2014. febr. 12. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendben, ettől függetlenül drukkolok és várom a fejleményeket! :)
2014. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kiderült melyik nap lehetett az ovud? Hasonló cipőben járok.
2014. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Válaszoltam privátban vissza.
2014. máj. 16. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!