Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Változik a hőmérsékletem...

Változik a hőmérsékletem terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Alacsonyabb vagy magasabb lesz a hőmérsékletem ha teherbe estem? valaki mérte a hőjét ovuláció után mikor terhes lett
2014. febr. 11. 11:34
 1/6 anonim válasza:

Nekem pár tizeddel lett magasabb. Általában 36.6 szokott lenni de akkoriban 37.4 körül volt.A dokim azt mondta 38ig normális. ez 3-4 hónaposan volt ez mára már elmúlt

23 hkm

2014. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piroska és a farkas ***** válasza:
nálam az átlag 35,7. az első hetekben ez felment közel 37 fokra, de - nem emlékszem már h mikor, de még az első 12 hétben vmikor - visszament a szokásos 35, 7-re és azóta is annyi amikor mérem.
2014. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden ciklus során változik a hő, ha van peteérésed. Közvetlen peteérés előtt egy picit alacsonyabb lesz egyik reggeli mérésnél, aztán kezd emelkedni. Ha kismama lettél, akkor fent marad, ha nem, akkor a mensi napján, vagy akkoriban visszaesik.
2014. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mostanában amikor mértem folyamatosan reggelente mindig 37 fok körül volt , elvileg peteérésem 3 körül volt és azota is ugyan igy 37 körül ingadozik és 18 ára nem várom
2014. febr. 12. 09:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 37 körülig megy fel peteérés után. Amúgy az fontos, hogy reggel első dolgod legyen a mérés, mikor felébredsz, mert az ilyen mérés mutat hiteles eredményt.

Hogy harmadika körül volt peteérésed, azt honnan tudod?

2014. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akor volt tojásfehérje szerü fojásom és szurt kicsit a bal petefészkem
2014. febr. 12. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!