Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 17. napon a 15mm méhnyálkahá...

A 17. napon a 15mm méhnyálkahártya nem túl vastag?

Figyelt kérdés
11.napon 8 mm volt.
2014. febr. 11. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem de. kb. olyan 7-10 szokott lenni beagyazodaskor. A lombikhoz min. 7 kell.
2014. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

de sok, ha mensi urán 10 fölött van akkor akár kaparás is lehet belőle:(

Nem szedsz progi pótlást vahy e vitamint az is okozhatja, az a baj a túl vastag nyárlkahártyába akkor sem tud beágyazódni, ez épp ugy nem jó mint a túl vékony.

2014. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes! Peteérés után ez nagyon jó. Nekem volt már 21 is a 19. napon.A doki mondta, hogy jó. És baba is szépen megtapadt benne. A vékony a rossz...7-et mondanak minimumnak peteérés előtt, akiket ismerek, hogy épp hogy elérték a 7-et azoknak sajnos vetélés lett a vége..
2014. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez nem igaz utolsó, az ideális tényleg a 7-10 között a meddőségi szakemberek is ezt mondják.
2014. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te ezt így tudod. Nekem meg amit írtam, szintén meddőségi szakemberek (is) mondták. Mindenesetre a babáim ezt a szakvéleményt nem olvasták. Amikor 21 volt (ami már tényleg vastag) a méhnyálkahártyám akkor a sürgösségin voltam kórházban erősebb mensis görcsök miatt. Megnézték és mondták, hogy szép erős menzeszem lesz és az is lett pár nap múlva, a kaparást meg sem említették. De azt el tudom képzelni, hogy van akinek azt mondja a dokija. Én a 15 mm -es mnyálkahártya miatt nem ijeszteném meg a kérdezőt. Viszont tényleg nem egy barátnőm van aki meddőségibe is jár és a 7 az a minimum, az egyiknek 7-tel eddig 4 vetélése volt. Minden doki mást mond akkor, lehet.
2014. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ -
2014. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!