Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tesztelt ebben a hónapban...

Ki tesztelt ebben a hónapban pozitívat?

Figyelt kérdés

1. Mikor volt az utolsó mentruációd első napja?

2. Mikorra nem vártad?

3. Mikor teszteltél?

4. Mikor mész dokihoz?

5. Vannak tüneteid már?

6. Szedsz valamilyen vitaminkészítményt?

7. Mióta szeretnél kisbabát? :)



2014. febr. 12. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én húlthét hétfőn teszteltem pozit :) És csak most hétfőte nem vártam.

Beszéltem a dokimmal és már hétfőn meg is vizsgált. Egy 6mm-es petezsákot látott. Majd két hét múlva kell vissza mennem. Már régótta terveztük a babát, sajnos kettőt már elveszítettünk. Reméljük ez a baba velünk marad! Szedek elevitet, e-vitamint és kaptam uthrogestan-t is.

Még tüneteim nincsenek leszámítva néha egy ici pici szédülést :)

Nálad mi a helyzet?


Adrienn

2014. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia! jan.19 utolsó mensi. 14-re nem vártam- de Én már most hetfőn halvány pozit teszteltem. Ma reggel már 2 egyforma csíkosat. dokihoz hétfőn megyek, mert volt 2 vetélésem és beszélni szeretnék vele. actival maxot szedek . nekem tegnap óta erős hányingerem van és a melleim majd leszakadnak. hasfeszülés és állandó ehetnék :)

nagyon vártuk már :)

2014. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Bocsánat a bepofátlankodásért! Én ugyan nem teszteltem, hiszen még úgymond nem szabad teherbeesnem, de az előző két válaszolótól megkérdezhetem, hogy kiderült-e a vetélések oka? Én kis kétszer vetéltem és természetesen tervezzük a harmadik babát, csak egyelőre még egyetlen vizsgálat sem mutatott rá az esetleges okokra. A másodiknál kaptam progeszteronpótlást, mégis megtörtént. Szívesen nyomon követem a terhességeiteket amolyan szuper példaként, mert motiváló erőre szükségem van jócskán.

Boldog és problémamentes babavárást kívánok nektek!

N.

2014. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia! az első vetélésem 6 hetesen volt. összeesett a petezsák. a másodiknál meg nem nőtt a baba és nem volt szivhang meg 8 hetesen sem nagy volt a szikhólyag. pedig ott az első perctől kezdve kaptam duphastont. remélem most minden rendben lesz. első baba . második voltam.
2014. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem akkor miért mondja mindenki hogy menjek majd 7-8 hetesen dokihoz!!

Pedig majd belehalok hogy ő is azt mondja ok igen ön terhes és ott a petezsák stb..

Febr 10 re nem vártam de már a nemvárt előtt teszteltem halvány pozit, ma reggel meg erősebbet!!

Mivel még csak 2 hetes lehetek akkor mikor is menjek most tényleg ??

2014. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel mit mondanak. megyek a maszek orvosomhoz és nézetem magam hetente. nálam indokolt is. veszélyeztett lettem a 2 vetélés óta. szóval, ha van jó maszek orvosod menj hozzá nyugodtan nem fog elküldeni. az én dokim 4+2 naposan már látta a pici petezsákot hüvelyin. gép és orvos függő.
2014. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!