Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek most összejött?

Eufrozi kérdése:

Szerintetek most összejött?

Figyelt kérdés
9.én voltam együtt a férjemmel,ma kellett volna megjönnie,de eddig semmi.Viszont premensis tüneteim vannak,mellfeszülés,hasfájás,idegesség.Ma 2 óra fele tejeskávé színű folyásom volt.Szerintetek azért van esély?

2014. febr. 12. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Terheségi teszt?/
2014. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mármint február 9.én? Nem hinném,h abból foganhatott baba,legalább is annak még nem lenne tünete,de ha előtte voltatok együtt akkor lehetséges.
2014. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Voltunk együtt 25-én meg 29-én is.Csak azért nem hiszem,mert fájdogál a hasam meg szúr.Ha még holnapután sem jön meg,akkor csinálok egy tesztet.:)A Jónás naptár szerint amúgy meg a 9-e volt a legesélyesebb.Majd meglátjuk...:)
2014. febr. 12. 17:13
 4/18 A kérdező kommentje:
Szerintetek akár még meg is jöhet a mensim,ha mondjuk 9én fogant a babó?
2014. febr. 12. 17:26
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia! Te febr. 9-ére gondolsz? Vagy január 9? Mert ha február 9,akkor nagy valószínűséggel nem volt peteérésed, hisz már a ciklusod végén jártál, ha meg mégis, akkor is kb 1 hét kell a beágyazódáshoz... (tüneteid így nem lehetnek még)

Ha jan. 9, és ha abból esetleg baba lenne, akkor meg már a tesztnek rég ki kellett volna mutatnia...

A jan 25, 29 inkább esélyesebb...

Sok sikert!

2014. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, a barnás folyás nekem mindig mensit jelentett. Február 9-ből tuti nem vagy még terhes, mert a beágyazódás 7-10 nap, ma meg még csak 12-e van.
2014. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

én a 29-ei együttlétből várnék babát, ha mostanában kéne megjönnie. Ha véletlen kései peteérésed volt mondjuk 9.én, akkor a folyás nem nagyon stimmel, meg a tünetek sem...

Ha nem jön meg holnap sem, akkor szerintem próbálkozz egy teszttel!

2014. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Meg most nézem a női naptáramat,és 3-án is együtt voltunk.Szóval még az is lehet.Köszönöm a biztató szavakat.:)Ti megéreztétek,hogy kisbabát vártok?Mik voltak a jelek?
2014. febr. 12. 19:47
 9/18 anonim ***** válasza:

5ös vagyok!

Én - remélem senki nem hurrog le - , de esküszöm, hogy mikor együtt voltunk a férjemmel, mondtam neki, hogy na most biztos, hogy sikerült és 2 hét múlva pozitív lett a tesztem :)

Persze lehet csak véletlen egybeesés, meg természetesen semmi tünetem nem volt még egy darabig, de valahogy a női megérzésem megsúgta :)

2014. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Érdekes,lehet nekem is így lesz,de most sajnos nem érzek ilyesmit.És amikor összejött a baba pont peteérés környékén voltatok együtt?
2014. febr. 12. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!