Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Költenétek tesztre, ha biztosa...

Költenétek tesztre, ha biztosan lennétek benne, hogy nem vagytok terhesek, csak valami miatt késik, mert újabban a hormonrendszeretek is szórakozik Veletek, holott előtte mindig pontos volt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

HÁT PERSZE!!!...

Mert szeretek tesztet venni és úgysem tudom hová tenni a sok pénzemet, ezért hetente elhasználok 1 db-ot, mert megszoktam, hogy minden hétfőn tesztre pisilek...


===============


Édesem!

Te szőke vagy???... :)

2009. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is vettem egy tesztet, amikor egyszer 6 napot késett, pedig nem volt szex. De nem tudtam mire vélni a dolgot, hiszen nekem mindig pontos volt...
2009. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Ha biztos lennék benne,hogy nem vagyok terhes, akkor nyilván nem vennék tesztet.


18 / L

2009. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem volt szex, mert babát akarunk, de érzem, hogy úgyse sikerült most se. És amióta abbahagytam a clostit, már ez a második hónap, és az elsőben is késett egy hetet.


Második válaszoló: Neked miért késett?

2009. dec. 8. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose derült ki. Akkor még nem vezettem hőgörbét, semmit. Valószínűleg késői peteérés lehetett abban a hónapban., Tesztet azért csináltam, mert szex ugyan nem volt, de már az az őrült ötlet is megfogamzott a fejemben, hogy hátha véletlenül közös törölközőtől vagy mitől eshettem teherbe... Pedig a józan eszemmel tudom, hogy így nem lehet.
2009. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját megnyugtatásodra vegyél és tesztelj! Az semmit nem jelent hogy már nem szeded a clostilt mivel én is úgy estem teherbe hogy már nem szedtem a clostilt. Amúgy sok olyat hallottam hogy a clostil mentes hónapban estek teherbe. Ugyhogy amíg nem jön meg addig van remény. Drukkolok!
2009. dec. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én értem miért kérded. Teljesen így érzek én is. Mostanában nekem sem jön meg rendre, pedig előtte svájci órát lehetett volna mellé igazítani. Nekem most is a 14. napja késik, de még nem vettem tesztet, mert nem merek. Mindig rá egy-két napra megjön, mihelyt tesztelek. De most már amondó vagyok, hogy inkább túl leszek rajta. Sikerült vagy nem, aztán megy tovább az életem. Egyszer csak eljön az én időm is.
2009. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!