Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány 2. csíkkal van...

Nagyon halvány 2. csíkkal van esély hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Tegnap este teszteltem a 11 napomon, ma van a nemvárt napja. Nagyon halványan ugyan, de 2 csík. Szerintetek? Ha nem lennék terhes ugye halványan sem kellene megjelenjen a csík? Remélem pár nap múlva már erősebb csíkok lesznek.
2014. febr. 13. 07:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindig halvány csíkkal kezdődik, ahogy emelkedik a hormonszint erősödni fog! :) Ha nincs baba, egyáltalán nincs 2. csík! :)
2014. febr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szia, itt mindig az írják, hogy a halvány csík is csík, nekem ilyen volt anno a kisfiammal a nem várt napján reggel: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

két nap múlva már jóval erősebb volt, egy hét múlva a teszt csík erősebb volt, mint a kontroll csík, drukkolok, hogy erősödjön, jó esély van rá, hogy baba van a dologban :)

2014. febr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Természetesen. A halvány csík is csík. Várj pár napot tesztelj újra, ha megerősödött rá 1-2 hétre mehetsz a dokihoz. Addigra már lehet szívhang is lesz. Gratulálok.
2014. febr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem úgy tűnik csak megnyugtató választ szeretnél mert az igazságot te is tudod, senki nem lát beléd, senki nem tudja megmondani lesz a most babád vagy sem. Nem tettél fel tesztet így még azt sem tudjuk milyen a teszted. Ha rózsaszín a második csík akkor nagy esélyjel baba lesz belőle. Ha szürke vagy fehér akkor nem, akkor az csak száradási csík. Miért nem reggel első pisiből teszteltél? Az már erősebb lett volna szerintem ha babát vársz, esti vizeletből ne várj csodákat. Ovu után 11 napon még korai a tesztelés ugyan akkor azt mondod, hogy tegnap volt a 11 napod, de ma van a nem várt napja. Ovu után mindig a 14. napon jön nem jön meg a mensi. Tehát a mensid várható időpontja előtt 14. nappal volt ovud, akkor most nem lehetsz a 11. napon. Ha LH teszteltél és hőmérőztél ebből tudod, hogy 11 napja volt ovud akkor pedig nem mára esedékes a mensid ha nem 3 múlvára. Az biztató ha rózsaszín a második csíkod, de ilyenkor még sok minden történhet és nem biztos,hogy megmarad (ezt csak azért mondom, hogy még ne éld bele magad és ne kezdj azonnal híresztelni és bevásárolni :D ) Mindig reggeliből tesztelj mert az a legbiztosabb. Remélem párhét múlva azt írod, hogy már látszott a baba szíve az uh-n!
2014. febr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Természetesen nem rohanok rögtön bevásárolni és híresztelni, eszembe sem jutott. Pont azért írok erre az oldalra, mert mástól nem tudom megkérdezni, nem tudok kivel beszélgetni erről. Második babám lenne, nagyon várjuk őt mi is és a kis tesó is (aki már 5 éves). :) Remélem pár nap múlva erősen pozitív lesz!
2014. febr. 13. 08:12
 6/13 anonim ***** válasza:
szia.tedd fel ide a teszt fotóját és megmondjuk
2014. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 5 nap késés utáni alig látható halvány csíkom, kb 3 hét múlva fel fog sírni :D

2014. febr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az egy téves állítás, hogy minden nőnek az ovulációt követő 14. napon jelentkezik a vérzése.

Az én luteális fázisom 12 napos szokott lenni. Nem vagyunk egyformák...

2014. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csinálok képet és felrakom! Köszi a válaszokat!
2014. febr. 13. 13:45
 10/13 A kérdező kommentje:
Telefonról hogy tudok ide képet feltölteni? Munkahelyen vagyok!
2014. febr. 13. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!