Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány pozitív terhess...

Nagyon halvány pozitív terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap kellene megjönnie a mensesemnek, ma teszteltem, nem első vizeletből, hanem másodikból délleőtt, és ez lett az eredmény. Szerintetek pozitív, vagy csak odaképzelem a nagyon halovány tesztcsíkot?


[link]



Egy óra múlva ilyen (tudom időn túli, de megnéztem):


[link]


2014. febr. 13. 10:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Valóban latszodik egy halvány csík. Én is menzesz elott egy nappal teszteltem, délután, halvány volt, ettől picit erősebb. Szerintem ismételd meg nehány nap múlva.
2014. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy halvány pozitív! :)
2014. febr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Köszi! A második kép 1-1,5 órás teszt. :) Az elsőn is látod a tesztcsíkot?
2014. febr. 13. 11:02
 4/40 anonim ***** válasza:
2. vagyok, igen, szépen látszik azon is.
2014. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

En is latom.nekem nemvart elotti nap full negativ volt...aztan megiscsak meglett az a 2.csik.ugyh tesztelj 2nap mulva megegyet.az tuti eros lesz.:-)

38hkm

2014. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, még nem merek bizakodni, csak halkan örülök :) Ma délután veszek és holnap reggel első vizeletből újra tesztelek, hátha. :)
2014. febr. 13. 11:33
 7/40 anonim ***** válasza:

Én rosszalkodni szoktam és bizony mindig szétszedem az ilyen tesztet, mert ott sokkal de sokkal jobban látszik a 2.csík, mint így műanyagon keresztül :)


Ez bizony egy szép pozitív teszt :)


gratulálok!


Más fajtát vegyél holnapra!!!!


És persze gyere ám a holnapi teszt képével is :)

2014. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Nagyon kiváncsi vagyok... :) De arra is felkészülök, ha neadjisten nem babát jelez a mai.

Na kikotrom a kukából és szétszedem. :) De az hiteles még? Reggel 8 óta eltelt 3-4 óra.

2014. febr. 13. 11:54
 9/40 A kérdező kommentje:

Az utolsó hozzásózló buzdítására kikukáztam és szétszedtem :)

Reggel 8 körül csináltam NEM első vizeletvől és most 12 óra előtt ilyen:


[link]

2014. febr. 13. 11:59
 10/40 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy a száradási csík és a szellemcsak szürkés. De én ezt ugyanolyan színűnek látom ,mint a kontrollcsíkot.
2014. febr. 13. 12:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!