Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövőhét csütürtökön kellene...

Jövőhét csütürtökön kellene majd megjönnie de már két napja reggelente arra ébredek mint amikor megszokott jönni és jön a görcsoldózás (most persze nem veszek be mert ha ez kisbabára utal akkor minden görcsöt megér)... Lehet ez baba jele is talán?

Figyelt kérdés
Mikor teszteljek,nem akarok csalódni mert két hónapja három pozitív teszt után megjött,de nem vetélés volt...
2008. júl. 20. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
szia en is igy voltam a menzi elott egy hettel mindig gorcsolotem nekem is megjott.hat nem tudom mitol lehet ez.de szoritok neked hogy baba legyen.hu es 3 tesztet csinaltal ami pozitiv es megsem baba?voltal mar orvosnal?lehet baba es neked meg megjott .szerintem menjel orvoshoz vizsgaljon meg.
2008. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam igen és amikor csináltam a teszteket attól számítva már 12hetesnek kellene kennem és a hét közepén voltam nőgyógyásznál aki azt mindta ennyi idős terhességet már kézzel kitapintott volna...
2008. júl. 20. 15:51
 3/3 anonim ***** válasza:
hat ez kulonos nem tudom hogy mit szoljak akkor ehez.kitartas!
2008. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!