Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet valami koze a menstruaci...

Lehet valami koze a menstruaciom kesesehez, vagy baba?

Figyelt kérdés
A baratom mielott elelvezett, mindig hamarabb kivette- de most megis kesik a menstruaciom. 5-en kellett volna megjonnie es meg mindig semmi. Elozo heten viszont nem is ettem rendesen (naponta fel tanyer levest), nem is nagyon mozogtam, sokat idegeskedtem. Ha tovabbra sem jon meg, mennyi ido mulva forduljak orvoshoz?
2011. nov. 9. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

vegyél tesztet,ha neg. akkor még várj a dokival,ha pozitív irány a nőgyógyász.

mivel lehet,hogy csak az idegeskedés miatt késik,ezért még én várnék a helyedbe pár napot.

de a tesztet rögtön megcsinálnám :)

am ha baba,akkor mi lesz?

2011. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem megtartani, mivel nagyon fiatal vagyok, meg tanulok. Igy szoba sem johet a gyerekvallalas.Koszonom a valaszod!
2011. nov. 9. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet már biztos hogy kimutassa.De ha nagyon fiatal vagy és nem szeretnél babát,akkor miért nem védekeztek?A megszakításos módszer nem védekezés,ugyanis az előváladéktól is teherbe lehet esni.Nem lehordani akartalak csak jobb ha tisztában vagy ezekkel.
2011. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom én is mondani, hogy tesztelj. Ha negatív, akkor még várj, és ha továbbra sem jön meg, akkor ismételd a tesztelést, de ha pozitív, akkor menj orvoshoz, hogy minél hamarabb eljuss a műtétre.

Nem lehordani szeretnélek én sem, de ha ennyire nem jön jól a baba, akkor válassz normális fogamzásgátlást, mert a megszakítás nem az! Az esélyt ugyan csökkenti, de így is simán teherbe lehet esni. Én sem nagyon hittem benne, de aztán a 2. babám így fogant meg. Nekünk nem volt olyan gáz, be tudtuk vállalni, csak azért későbbre szerettük volna halasztani. De ha Neked nem fér bele, akkor inkább válassz más módot a fogamzásgátlásra.

2011. nov. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2011. nov. 10. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!