Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki volt már hasonló...

Valaki volt már hasonló helyzetben? 3. napja késik, a tesztek negatívak, a melleim fájnak.

Figyelt kérdés
A párommal ebben a ciklusban keveset voltunk együtt.Utoljára 9 napja és akkor az aktus után 20 percig azt hittem meghalok. Görcsölt a hasam, úgyéreztem szétrobban a méhem, fájt a derekam és felfúvódtam. Ilyet még nem tapasztaltam. Most 3 napja késik, de a tesztek negatívak. Van egy kétéves kislányom, akivel nem volt terhestünetem egyáltalán és most sincs, csak a melleim fájnak. Szerintetek mit csináljak? Volt valaki már hasonló szituban? Köszönöm!

2014. febr. 14. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
és előtte mikor voltatok együtt? a kilenc nappal ezelőttit még nem mutatná ki... Viszont akkor teljesen irreleváns, hogy milyen tüneteid voltak, mert amiatt nem lehetett. Talán egy késői peteérésnek lehet mindent betudni
2014. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Előtta, ha a mai naptól számoljuk 17 nappal ezelőtt voltunk együtt.

Azt elfelejtettem, hogy 33 naposak a ciklusaim és kiszállással védekezünk.

2014. febr. 15. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is most. Szóról szóra! Végül 9 nap késéssel megjött:(( bejelentkeztem nődokihoz, 2 hét múlva kaptam időpontot. Remélem nem ciszta...
2014. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem akkor volt ilyen mikor petefészek cisztám volt
2014. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3/4-es vagyok. Voltam a dokinál, nincs cisztám, viszont kiderült, h elég lassan nő a tüszőm, és későn is reped meg. Ezért késett a mensi is. A 14. Ciklusnapon 18 cm-es domináns tüsző, a doki mondta, h naponta általában 1-2 mm-t nő, úgyh a 20. Cn-on nézzük meg újra. Akkor már csak 17 mm-es volt a tüsző és azt mondta az ultrahangos, h valszeg ebben a hónapba nem lesz ovu. Hál istennek tévedett, ugyanis a 28. Napon már látta a megrepedt tüsző maradványt:) ezért szúr hat szerintem, mert dokáig bent van egy duzzadt tüsző...
2014. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!