Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tanácsoltok? Párom pénteke...

Mit tanácsoltok? Párom pénteken jön haza még aznap mintát kell neki vinnie spermavizsgálatra.

Figyelt kérdés
De csak vasárnapig van itthon. Nekem vasárnap vagy hétfőn lesz peteérésem. Mikor legyünk együtt? Sokszor olvastam hogy 2 naponta ideális. De most ehez elég kevés az időnk.
2009. dec. 9. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Pénteken adja le a mintát,szombaton szünet,vasárnap meg hancúrvész mielőtt indulna! :P

Drukkolok!

2009. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és hasznos választ.Igyekezni fogunk:)
2009. dec. 9. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Pénteken minta, de előtte ne legyen szex! És utána már indulhat a babaprojekt, az orvos azt mondta, hogy termékeny napokon együtt kell lenni, akár mindennap!!! Mi is így tettünk, és sikerült!!! :) 5 hetes km

2009. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló,gratulálok a babádhoz.Remélem nemsokára már én is ilyen ,,állapotban "leszek.Köszönöm a választ és a bíztatást.
2009. dec. 10. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Kívánom én is Neked, hogy mihamarabb beköszönjön a gólya hozzátok!
2009. dec. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!