Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Tünetek alább....

Terhes vagyok? Tünetek alább. Mik lehetnek a terhesség első jelei?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete több folyásom van a megszokottnál, de nem fertőzés mert nem viszket és nincs szaga sem. Nehéznek érzem a melleimet, a mellbimbóim nagyon érzékenyek. Sokkal többször kell wc-re mennem mint eddig és székrekedésem is van. Fáj a hátam, a derekam és nagyon hamar elfáradok. Párom szerint picit mintha nagyobbak lennének a melleim, és ma anyósom megjegyezte, hogy olyan mintha szélesedett volna a csípőm és nem vagyok-e terhes..., hányingerem is volt tegnap meg tegnapelőtt, de nem reggel, hanem napközben.

Cisztás a petefészkem, Clostylbegitet kaptam rá, nem tudom, hogy ebben a hónapban volt-e peteérésem mert sajnos annyira megfáztam (szinte mindig, 39 felett volt a lázam), hogy nem tudtam visszamenni a dokihoz, de a "peteéréses" érzés megvolt..

Tesztet még nem vettem mert csütörtökön kellett volna megjönnie, "csak" 2 napot késik, de pl múlt hónapban 15 napot késett.

Gondoltam arra, hogy ezek a Closty mellékhatásai, esetleg fáradt vagyok nagyon (vizsgaidőszakom van) vagy esetleg terhes lettem. Szerintetek?


2014. febr. 15. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszel egy tesztet kiderül. De a betegség miatt is késhet. Egyébként tényleg csak akkor tudod meg, ha veszel tesztet vagy orvoshoz mész, már 3 napja késik. Egyébként igen, terhes is lehetsz, de nagyon sokminden lehet még az oka.
2014. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha már kétnapja késik,akkor e legegyszerűbb ha tesztelsz-ha babát vársz akkor azt már ki kell hogy mutassa
2014. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tesztet azért nem akarok még venni, mert legutóbb is 15 napot késett, vettem tesztet, hamisan pozitívat mutatott. Úgy gondolom várok még.

Ég a gyomrom is, de nagyon

2014. febr. 17. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy előző hónapban sem hamis volt a pozitív, hanem tényleg elindult valami, ami aztán nem tudott megkapaszkodni...


A másik lehetőség a ciszta.

2014. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!