Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jelei lehetnek?

Ditti86 kérdése:

Terhesség jelei lehetnek?

Figyelt kérdés
Lehet megint csak rágörcsölök, de minden este émelygek, hőm magas, nagy és kemény cicim,fáj is, feszül a hasam, olyan mintha izomlázam lenne vagy nem is tudom, néha pici szurkálás is van.a derekam is fájogat! 29.napon vagyok!6-ára nem várom. Szerintetek reménykedhetem?

2013. dec. 4. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet mensi is és baba is. Legyél türelmes, még ha nehéz is.
2013. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a legnehezebb!!! Mindig mondják hogy nem szabad rágörcsölni a témára,akkor fog jönni mikor nem számítasz rá,de amikor már nagyon szeretné az ember ez a legnehezebb :( de már addig eljutottam hogy nem minden nap örlöm magam
2013. dec. 4. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
én meg 12.re nem várom...Olyan lassan vánszorognak a napok!!Szerintem simán lehetnek jó jelek ezek...Drukkolok, hogy a Mikulás NE hozza meg:-)
2013. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem csak nállam nem akarnak telni a napok...én 20. -ára nem várom, hát akkor sok sikert mindenkinek ;)
2013. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rettentő ez a várakozás.Nekem a hol 31 hol 32 napra jön meg. Este már olyan volt hogy mindjárt megjön a kétség jött rám. Mondtam is férjemnek itt már nem lesz babóca,de eddig még semmi. Nagyon félek megmondom őszintén! azt hittem hogy mivel még 27 évesek vagyunk, egész könnyen fog menni, de hát már lassan fél éve......jó ez még nem olyan sok,de bosszantó hogy egyes "népek" csak úgy potyogtatnak a vakvilágba....Sok sikert mindenkinek! remélem jó hírekete hallok majd felőletek!
2013. dec. 5. 08:07
 6/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nehéz, de várj reggelig. Nekem is ilyenek voltak a tüneteim, terhes voltam, de viszont előfordultak ezek mensi előtt is. Reggel első pisiből tesztelj és kiderül.
2013. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!