Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 32 éves leszek augusztusban...

32 éves leszek augusztusban mennyi az esélye a Down gyerekre?

Figyelt kérdés
Mert ugye azt hallottam 35 fölött kell külön vizsgálat de gondoltam megkérdezem!!
2014. febr. 15. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szupi köszönöm szépen a gyors választ!!
2014. febr. 15. 15:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 36 fölött voltam az első terhességkor, de az orvosban fel sem merült, hogy a korom miatt külön vizsgálatot javasoljon.
2014. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne parázz! Engem riogattak az 1:470-es adattal a táblázat szerint, és már alig vártam a 12. heti vizsgálatot. Ott meg 1:3100 lett az eredmény.

Ez a táblázat nagyon túlzó. Legalábbis az én esetemben az volt.

2014. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 33 leszek a nyáron és most vagyok 8 hetes kismama.Kérdeztem az orvostól,de azt mondta,hogy ne aggódjak és nem kell semmiféle külön vizsgálat,csak 35 év felett.
2014. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a betöltött 31 évvel már nagyon is ajánlják az amnicentézist. Kötelezni nem kötelezhetnek rá, de az orvos kellőképpen riogatja a kismamákat, hogy meg is csinálják.
2014. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az mi ?

ugye nem a hasat megszurják című dolog ,mert azt tuti nem engedném,előtte van egy két vizsgálat és ha azoknál nem jó valami na akkor szó esetleg!!

2014. febr. 15. 22:27
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, az pont a hasat megszúrják dolog. és nálunk 31 év fölött mindenkit elküldenek rá, akkor is, ha egyébként jók az eredmények. persze nem kötelező, de az orvosok itt annyira rá vannak erre állva, hogy addig mondogatják, amíg meg nem félemlítik teljesen a kismamát. a barátnőm a sarkára állt, nemet mondott, erre a nőgyógyásza azután borzasztóan viselkedett vele a továbbiakban...
2014. febr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem a védőnőmet és azt mondta aki 30 éves kortól szüli az első gyerekét annak szokták ajánlani!!

De ha jók az eredmények nem kell!!!

Ne is idegesítsem magam előre ilyenekkel!!

2014. febr. 16. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!