Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ha 27 évesen hirtelen...

Normális ha 27 évesen hirtelen elképesztően vágyom már gyerekre?

Figyelt kérdés
Persze, úgy gondolom normális, de arra vagyok kíváncsi volt-e más is úgy, hogy eszébe sem jutott a gyerek-kérdés, sőt minden idejét a munkának szentelt és egyszer csak szinte a semmiből beütött ez a vágyakozás?
2013. okt. 27. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy normális, ezt hivják anyai ösztönnek.
2013. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is pont 27 vagyok és en is vágyom babára csak még olyan a helyzetünk h még nem lehet mert melot kell találnom 27 L
2013. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze!Nagyon munkamániás voltam,imádtam a munkám.

Aztán egyszer csak beugrott,hogy én már gyerekre vágyom.

Köv. hónapban már meg is fogant a babánk. :D

Ma már 9 hónapos.

26/N

2013. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen! :) én 29 vagyok, és már egy éve vágyom!
2013. okt. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert én is vagyok vele. Jan ban leszek 28 eves! Teljesen megvagyok h@lyülve, mert túlsagosan akarom! Sőt a kornyezetemben most 2 babóca is szuletett, ráadasul a kèt legjobb narátnőmé. Kicsit irigykedek is rájuk a szó jó értelmében.
2013. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az elozo vagyok, elfelejtettem írni. Nekem is derult égből villamcsapáskent jott! Magamra sem ismerek. Hihi
2013. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, írjatok még:) Arra is kíváncsi lennék, hogy akinél jelentkezett ez a késztetés, mikor vállalt végül tényleg gyereket?
2013. okt. 28. 06:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Már ha itt lenne is késő lenne :) akármikor jöhet
2013. okt. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam 26 évesen érkezett a késztetés, ekkor 2 éve dolgoztam már. 27,5 évesen szültem a kisfiamat :)

2013. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!