Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet az, hogy eddig...

Mitől lehet az, hogy eddig mindig barnáztam mensi előtt már kb.3-4 nappal, most legutóbb pedig rendesen megjött? Barnázás egyáltalán nem volt se előtte, se utána. Ez szokatlan.

Figyelt kérdés
Ráadásul mostanában mindig pontosan 28-napra jön meg. Szeretnék babát,de egyelőre mégsem jön össze :(
2009. dec. 9. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így voltam,nekem volt hogy mensi előtt már 10 nappal barnáztam, aztán magától rendbejött a ciklusom és egy pár hónap múlva jött a baba!

9+3hetes km

2009. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is voltam így, volt amikor már pé után barnáztam mensiig, volt amikor egyáltalán nem. Na akkor jött össze a baba. :)

Menj el egy hormonvizsgálatra sokat segíthet. Mi is voltunk, abban a hónapban éppen minden rendben volt, és jött is a baba.

6 hetes kismami

2009. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, akkor ezek szerint reménykedhetek hogy most talán összejön a baba, mert én is úgy véltem, hogy a "barnázgatásoknak" is köze lehet ahhoz, hogy eddig még nem sikerült. Már én is terveztem egy hormonszint vizsgálatot..
2009. dec. 10. 13:24
 4/5 A kérdező kommentje:
És gratulálok nektek a babákhoz:)
2009. dec. 10. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi szépen a gratulációt! :) Mindenképp említsd meg a dokinak, hogy barnázol mensi előtt, engem is ezért küldött el hormonvizsgálatra. Egyébként azt mondják, 1 évig normális a próbálkozás, ezért sem akart velem foglalkozni. Mikor mondtam neki, hogy szinte mindig barnázok, na akkor már írta is a beutalót. :) Egyébként nekünk 9 hónap próbálkozás után jött össze.

Sok sikert kívánok és mihamarabbi babásodást!

2. válaszoló

2009. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!