Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés van, de mégis sikerte...

Peteérés van, de mégis sikertelen a kúra. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Túl vagyok 3 hónap clostilbegytes kúrán, de mégsem jártam szerencsével. Volt érett tüszőm, de mégsem sikerült teherbe esnem. Mi lehet a baj? Miért nem sikerül?

2014. febr. 16. 07:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért kellett a closty kúra?
2014. febr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
peteérés erősítésére
2014. febr. 16. 07:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Kitartás!!! Nekem a harmadik kúrában sikerült. Sok minden egyébnek is összhangban kell lennie, ahhoz hogy sikerüljön.

Ha hosszú ideje nem sikerül, akkor a párodat is érdemes megvizsgáltatni.

A peteérésen kívül a többi dolog nálad rendben?

2014. febr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

páromat vizsgálták, ott nincs gond. Nálam sem találtak semmit.

Neked gratulálok:)

2014. febr. 16. 08:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. hónap után sikerült!
2014. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egymás után 6 hónapig szedhetted a gyógyszert vagy volt közben szünet?
2014. febr. 16. 10:08
 7/11 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem, hogy közben néztek téged mindig uh-n és volt is peteérésed vagy csak a sikeres hónapban?
2014. febr. 16. 10:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Hsg-d volt, átjárható vagy?
2014. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen, pár hónapja volt
2014. febr. 16. 12:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor az is pipa. Nekem ugyanez volt 2 évig. Uh-s követéssel, görbével és ovutesztel is igazolva volt a peteérés, ovuláció, mégsem jött a baba. Én abban a hónapban mikor sikerült, letettem az e-vitamint,és helyette az inofolic-ot ittam. Már a fél doboz megmaradt, mert sikerült a teherbeesés. Szoktátok nézni a nyálkahártya vastagságod? Mert nekem a végefelé már nagyon megerősödött, és a doki szerint az sem jó, mert nem tud megtapadni a petesejt.
2014. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!