Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan kėrdės,...

Utrogestan kėrdės, ti abbahagynátok?

Figyelt kérdés
10 napja, hogy szedem,( ma kellene abbahagynom) iszonyatosan fájnak a melleim, furàn ėrzem magam, a teszt ma ( szex utàn 10 nappal) full negativ lett. tanàcstalan vagyok, mert nem tudom, hogy hàny naptòl làtszòdna teszten a halvàny csik, ės ha abbahagyom az utrot, ės mėgis lehet ebböl mėg baba, akkor elvetėlek...ha nem hagyom abba, akkor meg nem jön meg... ti vàrnátok, vagy remėnytelen? elvileg ma van a 10. dpom
2014. febr. 16. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szedd a nemvárt napjáig, ha akkor is negatív a teszt, akkor hagyd abba...

Sok sikert!

2014. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne abbahagynod? Doki mondta?
2014. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

10-ik dpo-ig kell szedned? Hát ez fura...

Én a 14-ik napig szedném, ha akkor a teszt nega, akkor abbahagyhatod. A mellfeszülés, fájás lehet egyébként pont az Utrotól is. Nekem egyébként megjött Utro mellett is...

2014. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Abba ne hagyd! Peteérést követő 14. nap tesztelj, és az eredménytől függően hagyd abba vagy folytasd.
2014. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy van most,h 23.án kell,h megjöjjön,25.én kell mennem a dokihoz,azt mondta,h ha addig semmi folyásom nincs,akkor ne hagyjam abba,m baj lehet. Szerintem semmiképp se hagyd abba.
2014. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elvileg 10 napig kellene szednem a ciklus màsodik felėben a 17. naptòl a 27. napig, sàrgatest elėgtelensėg miatt, de a ciklusom 30-31 napos, ezėrt voltam bizonytalan, hisz ha ma abbahagyom, rà hàrom napra megjön, igy nem zavarom össze a ciklust, de ha mėgis baba van , nagy kockàzat lenne abba hagyni, szerintetek full negativ teszt mėg lehet ebben a ciklusidöben, akkor is ha sikerült?
2014. febr. 16. 15:34
 7/8 A kérdező kommentje:
ja ,ės pont a 17. nap volt ovum, köszönöm annak aki irt! :)
2014. febr. 16. 15:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Mi a helyzet veled?
2014. febr. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!