Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi annak az esélye hogy...

Mennyi annak az esélye hogy valakinek 1 petélyű ikreik szülessenek?

Figyelt kérdés
én nagyon szeretnék lány ikreket mennyi annak az esélye hogy ikrek szülessenek természetes úton a családba nincs tudtommal ikrek. Ìrjátok le ha lehetett volna választani hogy ikreid vagy egy gyereked szülessen melyiket választottad volna? Csak azért kérdezem hogy csak én vagyok az aki ennyire rajong az ikrekért?
2014. febr. 16. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

EgypetéJű ikrek születési aránya 1:285-höz.

Családi halmozódás nélkül rém kicsi az esély, hogy te legyél az az 1.

2014. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom fogamzásgátló abbahagyása után több peteérés is bekövetkezhet, ezért nagyobb az esélye az ikreknek. Nekem még nincs babám, már rajta vagyunk, de én nem szeretnék ikreket. Azért, mert szerintem egy babára is elég lesz odafigyelni, etetni, felkelni hozzá éjszaka. Nevelni is könnyebb, ha először egyedül van, mert nem oszlik meg a figyelem, csak az ő szükségleteit veszed figyelembe. Ezenkívül 2 baba, dupla erőt és koncentrációt igényel!
2014. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előttem szóló kétpetéjű ikrekről beszél, aminek kissé nagyobb a lehetősége. Egypetéjűek tényleg nagyon ritkán születnek olyan családba, ahol nincsenek a felmenők között..

Én is szerettem volna ikreket, de végülis nagyon örültem annak, hogy csak egy lett egyszerre :) most várom a másodikat :D

2014. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj gratulálok kislány vagy kisfiú lesz?:)
2014. febr. 18. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!