Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás járhat mensi...

A beágyazódás járhat mensi szerű görccsel? Valakinek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Február 2 - án volt PÉ - m. Tegnap délután egy olyan görcsöt éreztem, mint mensi első napján szoktam, amikor még épp hogy csak elindul. Azóta - szerencsére - semmi. Lehetett ez a beágyazódástól? Köszi a válaszokat :)

2014. febr. 13. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, nekem volt ilyen a beágyazódásnál. És volt még émelygés és hasmenés előtte levő nap, hasi görcsök és pecsételő vérzés aznap.
2014. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem feb 3-án volt pé-m. Igaz nekem hétfőn volt görcsöm, és a hasam is fájt. Másnap meg a derekam szúrt vagy 1 órán keresztül.De azóta semmi. Igaz nem tudom ezek a tünetek nekem is beágyazodást jelentenek-e de reménykedek. Megkérdezni meg nem mertem itt hanem inkább olvasgattam!
2014. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen,én konkrétan mentruációs görcsöt éreztem kb fél-1 percig,aztán elmúlt.Soha nem szoktam ilyen görcsöt érezni,csak mielött megjön.Biztos vagyok benne,hogy az volt ! 3 hét mulva szülök :) Drukkolok neked!
2014. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és a drukkot is, nagyon aranyosak vagytok :) #2, ez jó, remélem, mindkettőnknek az volt, és együtt tesztelhetünk pozit :) #3, akkor Te nemsokára megláthatod, ki növekedett odabent :) Kívánom, hogy minden rendben menjen, én is drukkolok Neked!
2014. febr. 14. 07:41
 5/10 anonim ***** válasza:
3as vagyok! Köszi! :) Majd írd meg,hogy a babát érezted-e?!
2014. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2es vagyok! Remélem én is! Ird majd meg! Mikor tesztelsz?
2014. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok, sajnos nem baba volt :( Nem baj, majd legközelebb! Kedves 2-es, veled mi újság?
2014. febr. 17. 07:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Még nem teszteltem! Holnap reggel gondoltam, de ma délután csinálok egyet. Megjönni nem jött meg, de ma egész délelött olyan volt mintha meg akarna jönni. Délre meg már az is elmult!
2014. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom! De ne add fel,következő ciklus,következő lehetőség !

3# (asszem)

2014. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem adom fel, lányok :) Drukkolok, 2-es, neked a teszthez, 3 - as, neked meg azért, mert hamarosan szülni fogsz :) Majd írjatok még!
2014. febr. 18. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!