Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzés, ovuteszt: Vetélés...

Hőmérőzés, ovuteszt: Vetélés után van értelme elkezdeni, mikor?

Figyelt kérdés

Sürgősségi kaparásom volt hétfőn este, majdnem elvéreztem. 14.-én kezdtem el a hőmet mérni. Mennyire értékelhető vetélés, abortusz után a görbe? Ovut teszteljem szerintetek? 1 mensit akarok megvárni csak, aztán nem védekezünk, lesz, ami lesz. Ma már úgy néz ki, alig vérzek. A vérzés szinte leállt a kaparás után. Gyenge vérzés volt. Van összefüggés a vetélés, kaparás utáni vérzés hosszúsága és a következő mensi között? Úgy értem, hogy rövidebb vérzés esetleg jelezheti e azt, hogy normál időbe meg fog jönni, hosszabb jelezheti e azt, hogy kicsit hosszabb ideig tart, mire megjön?

Kinek mi a tapasztalata?


2014. febr. 16. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is majdnem elvéreztem, detto sos kaparas volt. Nekem gyenge verzes (sztem erősnek nem szabad lennie) volt utána 1-2 napig. A rákövetkező menszeszem 28 napra jött meg (de 4-6 hetet jósoltak...).

Erdemes ovutesztet csinalnod, ha latni akarod van- e peteeresed (pl. kivancsiaagbol).

Helyedben lehet várnék két menszeszt. (ok: rendeződjön a ciklus es erosodjon a méhed...) Orvosilag 3 felet mondanak: 1 honap utan hajra (fiatal generacio, legutobbi kutatasok), 3 honap utan hajra (biztonsagi szempontok, regeneralodas), 6 honap utan hajra (regi iskola). Nekem két orvos kettofelet javasolt fiatal doki: elso menszesz utan mehet a gyerek ujra. Idos doki: 4-5 az én régi "sajat" menszeszemnek megfelelo ciklus utan probalkozzunk ujra.

2014. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy mikor sikerült? Vagy még próbálkoztok?
2014. febr. 16. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem magátol kitisztult 6hót monott a doki!Ki is akadtam, de kivártam!Azóta 2évnél több is eltelt, ovuteszt meg hasonlók baba sehol.Most diétán vagyok!Bánom h 6hót vártam.Mostmár nem várnék csak 3at amit anyumnak is és nővéremnek is vkaparás után mondtak!
2014. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!