Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van értelme leghamarabb...

Mikor van értelme leghamarabb tesztelni 10-es érzékenységű teszttel?

Figyelt kérdés
Január 25-én délután pozitív volt az lh tesztem. (23-án volt kis barnázás), aztán február 2-án megint kis barnázás. Reménykedek, hogy az első a peteérés miatt, a tegnapi pedig beágyazódás miatt volt. Szerintetek mikor teszteljek? Mikor van már esély, hog ykimutatja?
2014. febr. 3. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Leghamarabb aktus után 10 nappal! De ha negatív az még nem biztos hogy nincs baba, sokaknak csak késöbb mutatja ki!
2014. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aktus után 14 nappal. De van akinek 2-3 nappal korábban is kimutatja.
2014. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor holnap reggel már van értelme? Az a 10- nap
2014. febr. 3. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat hogy itt kérdezek de mit jelentenek hogy milyen érzékenységű egy teszt?

Holnap leszek a 21. napon de alig bírok magammal!

febr 10 re nagyon nem várom

2014. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem sajnálod a tesztet, ha esetleg feleslegesen lövöd el, akkor tesztelhetsz holnap is. :) Nekem a 11. napon mutatta ki legkorábban 10-es teszt.
2014. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt nekem irtad ??

de ne nézz hülyének lécci!!!

2014. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12.-nap lőttem el egy vaterás 10-es érzékenységű tesztet..negatív lett. 15. nap már közepesen erőset teszteltem. Szóval ha nem akarsz csalódni várj pár napot:)
2014. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!