Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után 1 nappal...

Menstruáció után 1 nappal azaz a ciklus 8. napján lehetséges a megtermékenyülés? (lent)

Figyelt kérdés

A történetem az h nov.26.tól-dec 2.-áig menstruáltam majd dec.16.-tól jelentkezett egy kisebb intenzitású jóval gyengébb vérzés egészen dec.22.-ig, majd ismét megjött január 14.-én és tartott 20.-ig. 21.-én együtt voltam a barátommal és elszakadt az óvszer (amit nem vettünk észre idejében) de mi úgy gondoltuk h még idejében kihúzta mert az ondót utána megtaláltuk így nem vettem be eseményutáni tabit mert vmiért már így is meg volt bolondulva a szervezetem. És most februárban elvileg 8.-a környékén meg kellett volna jönnie de már máskor is volt olyan h késett egy hetet így vártam most is de azt hozzá kell tennem h február 5.-étől egyfolytában beteg vagyok és szedek különböző fajtájú megfázásos gyógyszereket meg iszom a citromos teát de még mindig nem jött meg. Ezek az események mennyire befolyásolják a mensit? illetve tudom hülye kérdés de nagyon aggódnom kéne esetleges nem kívánt terhességtől? és milyen terhességi tesztet ajánlanátok??


18/l



2014. febr. 18. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet reggeli elsö pisiböl. Gabrielt ajánlom, patikában 900ft körül van.
2014. febr. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a gabrielt ajánlom. És xepilt semmikép ne vegyél!!
2014. febr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én xepil-t vettem anno és nagyon szépen mutatta a két csíkot:)
2014. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!