Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap holnaputánra nem várom...

Holnap holnaputánra nem várom a mensit, viszont úgy görcsöl a hasam mintha megakarna jönni. Normális ez?

Figyelt kérdés
fáj a cicim és feltünően nagyobb is, a hangulatom nem mindig a legjobb, fáj a derekam is. Múlhéten pár napig szukált a hasam. 24- én jött meg utoljára. Elvileg jó időben is voltunk együtt, sőt az egész hónapban sűrűn szeretkeztünk. nem érzem hogy jobb lenne az étvágyam és rosszul se vagyok, bár a hétvégén egy lustaság voltam.
2008. júl. 21. 09:36
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy szinte nincs is folyásom.
2008. júl. 21. 09:38
 2/2 anonim ***** válasza:

Reméljük menzi helyett baba van kilátásban, de te is tudod, hogy ilyenkor mit szoktunk tanácsolni : vagy csinálj egy Clearblue tesztet, vagy legyél türelmes és nemsokára úgyis kiderül, hogy baba vagy menzi.

Tudom, hoyg nehéz ilyenkor türelmesnek lenni, de ha megjön a "nem várt", akkor sem szabad feladni.

2008. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!