Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 hetes terhesség esetén a...

2-3 hetes terhesség esetén a hüvelyi ultrahang mutat valamit? Esetleg terhességre utaló dolgot? Vagy csak azt látni, hogy olyan mintha megakarna jönni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 17:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

az attól függ,hogy honnan számolod a 2-3 hetes terhességet.

Ha a mensitől,akkor még nem látni semmit,mert akkor még (ha közép időben van pé) nem is terhes az ember lánya.

Ha a vélt fogantatástól számolt 2-3 hét,akkor már előfordul,hogy látni lehet az UH-n egy petezsákot, de ez nem garantált.

2011. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Peteerestol szamitott 2-3het?

mert az valojaban 4-5het.ilyen esetben igen latszodhat,megvastagodott nyalkahartya esetleg petezsak(nekem 4+6on volt)

2011. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A mensitől számoltam.De a doki azt mondta hogy volt tüszőrepedésem azt látja és hogy állítólag meg fog jönni.De azért reménykedhetek, hogy még a terhesség nem volt látható ezért mondta ezt?
2011. febr. 8. 18:03
 4/21 nittababy ***** válasza:
én két hetes terhesen mentem orvoshoz akkor csinált hüvelyi ultrahangot azt mondta hogy cisztám van szoval lát már valamit elküldöt vizeletre utána még egy hüvelyi ultrahangot csinált és kiderült a ciszta mozog ugyhogy látni a kell már valamit!egy37hetes kismama
2011. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ezek szerint meghalt a reményem.:(
2011. febr. 8. 18:08
 6/21 anonim ***** válasza:
addig amíg nem jön meg,addig van remény :)
2011. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nemvárt mensi előtt két nappal voltam orvosnál, pici barnás folyásom volt, mindig úgy szokott megjönni, kérdeztem tőle, hogy ugye most is meg fog jönni azért pecsételek??Azt mondta, hogy ő azt nem tudja megmondani pár nap és kiderül, pecsét abbamaradt és baba lett a vége.Úgy, hogy nem értem miért ne reménykedhetnél?
2011. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Miről beszél ez a 37.hetes kismama??? 2 hetes terhesen, amikor még egy megtermékenyült petesejtje se volt, ami persze UH-al természetesen nem látható! Na, akkor cisztája volt, ami baba lett!? Ezt honnan látta a doki? Mikroszkóppal vizsgált belülről??? És volt az 'ciszta'??? Mert ugye 2 hetesen még a petesfészekben van a petesejt, ami épp vár a megtermékenyülésre! Vagy a méhedbe? Az nem lehett már 2 hetesen. Vagy te 6 hetes terhességről beszélsz, ami a nemvárt menszi utáni 2 hét??? Mert akkor viszont jól lehet látni a kis embriót, és nem összekeverhető cisztával. Ha így volt, akkor pedig az orvosodhoz gratulálok! Nekem is már 4 hetesen meg tudta állapítani a dokim, hogy baba és nem ciszta! A kérdezőnek pedig: Az égvilágon semmit sem láthatott a doki ha mégcsak 2 hetes vagy. Már sokszor leírtuk itt, hogy amíg nem marad ki a menszid, addig az UH-n egyáltalán semmit nem lehet látni UH-n, max. egy teszt mutathatja ki előbb (1-2 nappal menszi előtt) a terhességet! Viszont ha ilyenkor túrkáltatsz bent hüvelyi UH-al, az biztosan nem tesz jót, ezért legközelebb ha babát szeretnél, ebben a legfontosabb, legérzékenyebb időszakban hagyd őt békén nyugodtan beágyazódni! Sok sikert!
2011. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mensitől számolva biztos, hogy nem látni uh-al 2 hét után! Hisz már elveben a peteéréskor 2 hetes vagy, és 3 hétnél még csak a beágyazódás kezdődik meg. Még 4 hetesen is csak ritkán látni. Úgyhogy ne aggódj, még simán lehet, hogy terhes vagy! És azért máskor tényleg ne menj ilyen hamar.
2011. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti kiosztó!Én nem e miatt mentem orvoshoz.Meddőségi központba járunk sikertelen babaprojekt miatt.:(Most volt soron a teljes nőgyógyászati vizsgálat.Ezért volt hüvelyi uh.És azt mondta a doktornő, hogy végre volt spontán peteérésem, amikor említettem neki, hogy 4 nappal ezelőtt hatalmas szúrást éreztem a hasamban ami nekem fura volt.Ez péntek este történt és szombaton megismétlődött.Olyan erős volt h éjjel is gyakran felébredtem a derékféjdalom miatt.Mint akinek mensis görcse van olyan volt.És vasárnap reggel volt a wcpapíron barna folt.Erre mondta hogy a peteérés okozta.
2011. febr. 9. 07:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!