Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddőségi kivizsgáláson mit...

Meddőségi kivizsgáláson mit derítettek ki, miért nem lehetett babád?

Figyelt kérdés
Azért vagyok kíváncsi rá, hogy kinek mi derült ki, mert egyre jobban úgy érzem, semmi nem derül ki, csak belehajtanak a költséges lombikba, amit nem tudok finanszírozni, valami oka pedig biztos van, hogy nem esek teherbe. Tudtok esetleg saját tapasztalatokat, nektek hogy volt, mi volt, hogyan kezeltek, ott kezeltek e vagy máshol?

2014. febr. 19. 07:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Csak egy kis biztatás, ez a 2013-as novemberi

cukorterhelés eredményem:

glukóz: 4.9

glukóz 60 perc: 8,8

Glukóz 120 perc: 7,3


Inzulin szintek:

0":20,1 mlU/l

60": 129 mlU/l

120":109 mlU/l


Emellett PCOS-ás is vagyok.


Most vagyok 10 hetes kismama.

2 hónap 3-as kezelés eredményt hozott.


Én direkt nem mentem az MM-be, megpróbáltam utánajárni a dolgoknak és sok negatívat is hallottam róluk (elhúzzák a kezelést, pénzre mennek stb.)


Kitartást mindenkinek!!!

2014. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm 10-es! Én is hallottam és szerencsére ismerek is olyat akinek kb. hasonló eredmények mellett sikerült. Jó lenne...
2014. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
gratulálok, az nem semmi hogy ilyen eredmények mellett már 3 hónap alatt sikerült. Nagyon remélem az én 60 perces cukrom is helyre jön hamar és remélem ez a ciklus akár már sikert hoz. Boldog babavárást.
2014. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Magas Prolaktin szint!


3 évig jártam a orvostól orvosig, míg végül egy bőrgyógyász ismerősöm küldött átfogó hormonvizsgálatra( hajhullás miatt) ott derült ki hogy magas a Prolaktin szintem és onnan kerültem Endokrinológushoz, aki MR-re küldött és kiderült hogy agyalapi-mirigy daganatom van. 4 évig kaptam tablettás kezelést nekem a Bromocriptin-től fájt a gyomrom és helyette Norprolac-ot szedtem, az 5 évben lettem terhes.

2014. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!