Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2éve próbálkozunk és semmi....

2éve próbálkozunk és semmi. Voltunk kivizsgáláson és mind a kettőnkkel rendben minden. Akkor meg miért nem sikerül a baba? (nem vagyunk rágörcsölve de most már kezd zavaró lenni a sikertelenség.

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt, mindketten egészségesek voltunk és végül 3 év után jött össze a baba. Elkezdtük inni Gyuri bácsi teáját, és 4 hónap alatt sikerült, nem mondom hogy a teától de sikerült. Kitartás ha egészségesek vagytok sikerülni fog előbb utóbb.
2011. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia! Én 2 év után pozitívat teszteltem. Mondjuk én nagyon rágörcsöltem a dologra. Már az idegösszeomlás szélén álltam, de sikerült változtatni. Fel sem tűnt, hogy az egyik hónapban késik. Próbálkozzatok, amikor itt az ideje jönni fog. Egyik ismerősöm mondta, hogy már régóta szeretnének gyereket, de mégsem sikerül. Valószínűleg ő vagy a párja tudat alatt mégsem szeretné, nincs még rá felkészülve.
2011. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
AZ, hogy egészségesek vagyunk azt jelenti nálad, hogy a-z-ig kivizsgáltak, és minden ok?
2011. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az alapvizsgálatok nálunk sem mutattak ki semmit. :-( Később endokrinológiai szakrendelésen derült ki nálam az IR, és a pajzsmirigy alulműködés, ezeket már kezelik, de baba még nincs.

Nemrég csináltak nekünk is még pluszban olyanokat amit eddig nem : véralvadási vizsgálatok, Leiden szűrés, laparoszkópia, méhtükrözés, genetika. (Ez még nincs meg, a többi eredményre is várunk még, csak a műtét eredményét tudom.)

Érdemes lenne nektek is tovább folytatni a vizsgálatokat. Miket néztek nálatok eddig?

2011. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

velünk is minden rendben, mégse jön a babánk.

hiába mondom az orvosnak, hogy ezt vagy azt nem kéne kipróbálnunk? de az ötleteimre mind azt mondta, hogy nem kell, attól nem lesz gyerekünk, semmi bajunk nincs, várni kell még a gyermekáldásra.


Manka! Te csak úgy önszorgalomból mentél endokrinológushoz? Engem senki nem küldött hozzá, de gondolkodom rajta, csak attól tartok, hogy majd ott is az lesz, hogy mit pattogok, nincs semmi bajunk. mi alapján mentél hozzá?

2011. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én endokrinológushoz magamtól mentem magánrendelésre és nem fog elküldeni nyugi ha jó orvost találsz akkor rendesen kivizsgál mert amit a nőgyógyászok csinálnak az nem teljeskörü.Nekem is IR-em van kaptam rá gyógyszert reméljük "csak" ez a ludas.
2011. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Igen, magánszorgalomból mentem, mert az egyik ismerősöm mondta, hogy nekik sem találtak semmi okot, mégsem jött a baba, és végül endodokinál derült ki az IR. Az ok nélküli meddőség már elég egy rendes endokrinológusnak, mert tisztában van vele, hogy amit a nőgyógyászok a hormonokból néznek, az csak a jéghegy csúcsa.

Magándokihoz mentem, a Mensmentis-be.

Mondjuk nekem azért volt egy-két tünetem : hajhullás, hízékonyság, első terhességemben toxémia.

De a tünetek nagyon sokfélék lehetnek, ezért nem küld el kapásból.

Persze azt nem tudom, hogy az SZTK-s endodokik milyenek.

2011. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!