Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Novemberben missed ab, utána...

Novemberben missed ab, utána rendesen időre. Most februárban 20-án kellett volna, ehelyett 18-án jött meg és ma reggel már semmi. Hormonjaim rendben vannak sosem késett max egy két napot,28 napos ciklusaim vannak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hasonló képpen jártam. Szeptember 4-én missed ab, 30-án rendes vérzés, aztán már csak okt. 30-án 2 napos vérzésem volt, novemberben már semmi. Most 16 hetes terhes vagyok. :)
2014. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de jó gratulálok!:) csináljak egy tesztet szerinted?
2014. febr. 20. 10:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom..., én nem csináltam csak mikor már a novemberi mensi teljesen kimaradt.
2014. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és köszi a gratulációt. :)
2014. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csináltam egyet de leheletnyi a második csík.szerintem csak a szemem káprázott.és görcsöl is a hasam:(. nem tudom mi lehetett ez
2014. febr. 20. 14:58
 6/7 anonim válasza:
Nah azóta történt valami?
2014. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csináltam még egyet de csak ma reggel néztem meg..látszik nagyon halványan de szerintem csak száradási csík.bár nem szürke hanem a szélein rózsaszín.de nincs baba szerintem.majd legközelebb, vagy akkor sem.:)
2014. febr. 22. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!