Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy a babámnak zöld...

Kíváncsicska kérdése:

Normális hogy a babámnak zöld színű a kakija? Mit jelenthet? Amúgy minden rendbn vele.2 hónapos múlt. Rendesen eszik fent is van akkor magában is el van. Szóval szerintem minden rendben de miért lehet zöld?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Tápszeres babáknak lehet zöld. Az enyém csak anyatejet kapott, mégis zöldes volt, neki aztán lettek egyéb tünetei is, valószínűleg allergia... Gyrekorvosnak, védőnőnek szerintem mindenképp említsd meg!
2012. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyatejes, akkor teljesen normális - túlette magát és a pocakja nem bírta rendesen megemészteni a tejet! Nálunk számtalanszor volt ilyen, de semmi probléma nem állt a háttérben, csak a mohóság:o) De ha aggódsz, kérdezd a dokit vagy a védőnőt!
2012. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak anyatejes a baba.Ma volt meg 2 napja de nem ettem ugyanolyan alapanyagból készült ételt.

Köszönöm a válaszod

2012. febr. 8. 21:23
 4/7 Harangozó Sára ***** válasza:

Lehet, hogy csak túlette magát, ha nincs más tünete, akkor ne aggódj!

3 gyerekes anya

2012. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából ez még csak kváncsiság mert már valahol én is hallottam hogy ez lehet de nem voltam benne biztos.Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 8. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is szokott zöld lenni és megkérdeztem, hogy mi az oka! Vagy a mohóság, hogy túleszi magát, vagy pedig épp keveset eszik! Legalábbis ezt mondták a gyermekorvosnál!
2012. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod !
2012. febr. 15. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!