Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látjátok a masodik csíkot?

Látjátok a masodik csíkot?

Figyelt kérdés

[link]

Időn tul sikerült megneznem, kb 15 perc utan.

Szellemcsik, vagy halvany pozitiv?


2014. febr. 21. 08:33
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Köszi, remelem erősödni fog!:)
2014. febr. 21. 13:46
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

A semmi hogy erősödne? negatív! Minek tesztelsz ilyen korán?


[link]

2014. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

mivel meg nemvart elott vagy, igy ezzel a fajta tesztel probalj majd ujra tesztelni, mert elofordulhat, hogy a masik negativ lenne meg. Tapasztalatbol mondom, en igy jartam, mar a rosszullet kerulgetett,szerencsemre volt itthon az elso tesztbol.

Amugy en tisztan lathatoan pozitivnak latom.

2014. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Én látom. Az utolsó negatív képen, pedig jobban látom. Főleg úgy, ha nem nagyítom ki a képet. Majd mindenképpen írd meg, hogy mi lett.
2014. febr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Tuti pozi!!:) Írd majd meg mi volt!!
2014. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Én pozitívnak látom! :) Tényleg nagyon halvány,de ott van! 2 nap múlva tesztelj még egyet!
2014. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem is ott kell lennie a csíknak!
2014. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Na?
2014. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

majd úgy 10 nap múlva, ha lesz egy értelmes, ténylegesen pozitív teszted, azt töltsd már fel!

Érdekes, hogy az ilyen kérdések feltevő el szoktak tűnni, mint szürke szamár a ködben, és sose tudjuk meg, hogy odaképzelte-e vagy terhes...

2014. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem tűntem el, csak nem tudok egèsz nap netezni. Van két gyerekem, hétvégi program, stb.

Köszönöm a válaszokat!

Azért sem írtam még, mert nincs újdonság. Tegnap csináltam a feltöltött tesztet, azóta nem teszteltem, gondoltam másnap még nem biztos, hogy tobbet tudunk. Meg másfajta tesztem van csak itthon, s ugyanilyennel akarom megint megcsinálni.

Köszönök minden választ, mindegyik hasznos, attól is, aki negatívnak látja!

En sem merem azt mondani, hogy ez a teszt pozitiv. Csak sokat csináltam mar, de amikor negativ volt, nekem mindig csont negativ volt, kicsit sem latszodott masodik csik.

Amugy azert tesztelek ilyen korán, mert sokat sportolok mostanában, s ha ott a baba, nem szeretnek ártani..

2014. febr. 22. 18:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!