Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti látjátok a második csíkot?...

Ti látjátok a második csíkot? Kép, görbe lent.

Figyelt kérdés

Én nagyon halványan látom. Még csak a 9. dpo-n vagyok. Tünetem semmi extra, csak annyi, hogy iszonyúan fáj a mellem, ami nem szokott ennyire. Az, hogy szurkál a hasam, azt nem veszem tünetnek, mert az akármitől lehet.


Csatolom a görbém is:

[link]


És a képek:

[link]


[link]


2012. ápr. 23. 08:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nem látok csíkot..:)de szurkolok,hogy erősödjön...Én is 9 dpo-s vagyok ma, és tegnap menstruációs görcseim voltak..:SSztem túl korán teszteltél..:)Én még nem merek..:D:D
2012. ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én sem látom, sajnálom:(

de én is szorítok neked:)

2012. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]


Szia!


Átraktam neked negatívba, szerintem van ott második csík. :) Halkan gratulálok!!! :)

2012. ápr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!



mintha....

bárcsak itt tartanék én is,de nekem 7.hónapja semmi :(

2012. ápr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni ,de én még a negatívon sem látok második csíkot! Minden esetre sok sikert kívánok neked!
2012. ápr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nem látok semmit! :(
2012. ápr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én teszteltem a 10. dpon, egy olyan negatívat, hogy hiába szugeráltam, semmi... :)

Tegnap a 12. dpon voltam, délután teszteltem kiváncsiságból, igaz, nem ugyanolyan teszttel, de ilyen lett :)

[link]

van még remény, várj egy-két napot, tudom, hogy nehéz..:)

Szorítok nagyon!!!!!

Én is nagyon félek még, hogy holnap reggelre lesz e erősebb csíkom :( :)

2012. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak gratulálok :) remélem nekem is pár nap múlva pozi lesz. De én esküszöm látok egy nagyon halvány csíkot
2012. ápr. 23. 08:37
 9/15 anonim ***** válasza:

Amit én csináltam a 10. dpon, ugyanilyen teszt volt, mint a tiéd. Én egész nap csak nézegettem, és láttam rajta egy sötét árnyékot, de rajtam kívül senki nem látta :) Hiába fényképeztem le, semmi nem látszott. Én is csak akkor láttam, ha forgattam egy ideig :) Én is ilyen vagyok, láttam rajta valamit, pedig látszólag hómező volt :) Lehet, hogy tényleg volt valami, és azért lett ilyen a tegnap délutáni tesztem :) Lehet, hogy a tieden is van valami, élőben biztos jobban látszik, tesztelj két-három nap múlva, és kiderül :))

Szorítok nagyon!!!!!!!

Előző voltam :)

2012. ápr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is csak egy csíkot látok! :(
2012. ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!