Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8-9. dpo-n korai tünetek?

8-9. dpo-n korai tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Petevezeték-átjárhatósági vizsgálat előtt vagyok.

Tegnap (8.dpo) egész nap szörnyen fájt a fejem, este alig tudtam elaludni miatta, mára mintha elvágták volna. Ovulációhoz hasonló szurkálásokat is éreztem.

Este 10-kor bújtam ágyba úgy, hogy közvetlenül előtte pisiltem. Éjfélkor felkeltem, mert újra pisilni kellett, reggel megint rohanás a wc-re :D

Azóta 4x voltam pisilni. Reggel óta ki van pirulva az arcom, tisztára mintha pirosító lenne rajta. Fura ízű a szám, és folyton szomjas vagyok, de inni nem bírok, mert nem esik jól. Az egész testem lángol, és minden büdös, olyan fura záptojásszerű szagot érzek.

Volt már valakinek ilyen?



2014. febr. 21. 08:52
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

... és a görbém :)

[link]

2014. febr. 21. 09:10
 2/30 anonim ***** válasza:
47%

Petevezeték átjárhatóságit normális helyen nem csinálnak a ciklus második felében... korrekt helyen a 10. nap a maximum.


A tünetek meg... ilyenkor még nincs tünet. Jó esetben ilyenkor kezdődik el a beágyazódás.

2014. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt én is tudom, úgy értettem, hogy az vár rám, ha most se sikerül. Sajnos 2 éve vagyunk érinettek a meddőségi témákban, nem 20 éves vagyok, aki elsőre próbálkozik :)
2014. febr. 21. 09:35
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég, micsoda kötekedők vannak...:(

Nagyon gyanúsak a tüneteid, a záptojás szag ismerős, a görbéd is nagyon ígéretes! Igaz, még ilyenkor semmi sem tuti, de már csak 1-2 nap és a teszt is mutatja!

Igyál akárhogy esik, az fontos!!! ;-) Drukkolok nagyon!!! :) Írd ám meg mi lett!;-)

2014. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. A teszttel várj még, az ovud szerintem 14-én volt.
2014. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Ez van :) Köszönöm, és persze várok és megírom :)
2014. febr. 21. 13:05
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Való igaz, nagyon ritka, hogy ilyenkor jelentkeznek tünetek, de nagyon változó tud lenni, hogy kinek hogyan reagál a szervezete egy esetleges terhességre. Amiket írtál, lehetnek tünetek, és szerintem is ígéretes a görbéd. Ha vezettél előtte is, akkor látsz esetleg különbséget?

Nagyon drukkolok, hogy összejöjjön és ne kelljen átjárhatóságira menned.

2014. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Ez az előző 2 havi. Igen, hőben is különbözik, de főleg a nyák, ami más. Ilyenkor sok krémes folyásom szokott lenni.

Köszönöm, hogy drukkolsz, reméljük a legjobbakat! :)


[link]

[link]

2014. febr. 21. 16:20
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom a ciklusod második fele 14 napos, legalább tudod, mikor tesztelj :) én a 13.on tettem. ha ilyen szépen fenn marad a hőd, 37 vagy a fölött, az jelenthet nagyon jót! Akkor már csak ezt a 4-5 napot kell kivárnod... kitartás!
2014. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :))

Bemásolom inkább a fertis görbét, ezt nem kell minden nap frissíteni :)

[link]

2014. febr. 22. 06:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!