Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógy füvek, tippek?

Gyógy füvek, tippek?

Figyelt kérdés
Barátnőm babát szeretne,és nem jön nekik össze. 2gyerekük van,egészségesek,de 8hónapja semmi. Tapasztalatok? Én a méhpempőt tudtam,meg a cicka fark teát,de nem tudom hogy kell alkalmazni,stb. Segítenétek?

#gyógyfű #terhességért
2014. febr. 22. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Cickafark peteérésig,utána meg palástfű tea napi 1-2 csésze melegen,éhgyomorra ha lehet.

2 dl forró de nem forrásba lévő vízben áztatni 10 percig,utána leszűrni és elkortyolni.Úgy tűnik Nekem 2 év próbálkozás után az első teázós hónapomba összejött :).Sok sikert!!!

2014. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönjük a választ :) sok sikert,egészséget,és rettentő sok boldogságot kívánok nektek :) ha megtudod,sikerült-e kérlek írd meg :) én jelenleg,3pici babával vagyok terhes,úgy hogy megszakítással védekeztünk :) vannak még csodák :)
2014. febr. 22. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:

20-án kellett volna megjönnie,de nem jött.A tegnapi igaz délutáni teszt negatív.Várok jövőhét péntekig ha addig nem jön meg akkor csinálok még egy tesztet:).Persze megírom mi lett:)

Ja azt elfelejtettem írni,semmi féleképp ne igyon többet belőle mert károsíthatja a májat meg ilyenek.

2014. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szorítok neked nagyon! :) mit próbáltál? Mármint tesztet. Gabrielt ajánlom :) rendben,megmondom neki
2014. febr. 22. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk csak pregnasens teszt van ami szerintem nem jó...mindig amikor ilyen tesztet csinálok olyan mintha eláztattam volna pedig nem,betartom az időt amit ír...

A Gabrielt tudom,hogy jó annó amikor terhes lettem egyből pozi lett igaz az a baba nem maradt velünk.

Gratulálok egyébként Neked:)Hány hetes vagy?

2014. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A pregnasens tesztet próbáltam én is,ugyan ez volt nálam is,és az orvos azt mondta,ha időn belül akárhogy is,de ott a csík az pozitív. Nagyon sajnálom az előző babát :( én köszönöm szépen,a 7 hetet taposom :)
2014. febr. 23. 06:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem volt 2 csíkom vagyis nem tudom mert az egész egy nagy elázott maszat...

Jaj még az jutott eszembe,hogy az utolsó vérzős napon kell elkezdeni a cickafarkat mert erős vérzést okozhat.

Gratulálok akkor már van szívhang is:)

2014. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen van,csak gondok vannak,mert az első takarja a másik kettőt,és nem látják hogy a másik két baba hogy van.
2014. febr. 23. 12:32
 9/9 anonim ***** válasza:

3-as ikrek?Vaóóóó

Biztos rendben van ott minden:)Ne izgulj!!!

2014. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!